Tiktok Takipçi Satın Al

Merakla Beklenen Black Widow Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Marvel’ın Yenilmezler ekibinin yetenekli casusu Natasha Romanoff, nam-ı diğer Black Widow’un solo filmidir.

Ünlü kurgusal karakteri, Yenilmezler serisinde olduğu gibi Scarlett Johansson canlandırıyor. Scarlett Johansson’ın başrolünde yer aldığı Black Widow filminden ilk fragman geldi. Natasha Romanoff’un Marvel Evreni’ne tekrar dönüp dönmeyeceği belli değil.


Ama en azından 2020 yılında Romanoff’u bir kere daha göreceğiz. Natasha Romanoff’a odaklanan Black Widow filminin ilk fragmanı bugün Marvel tarafından yayınlandı.

Scarlett Johansson başrolde olduğu film 1 Mayıs 2020 tarihinde vizyonda yer alacak. Cate Shortland’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Scarlett Johansson‘a Florence Pugh, Rachel Weisz, David Harbour, William Hurt, Ray Winstone gibi isimlerde filmde yer alıyor.

Merakla Beklenen Black Widow Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı!

Black Widow filmi, Natasha Romanoff karakterinin geçmişini izleyicilere taşıyacak. Bu, Avengers: Endgame’de ölen karakterin geleceği olmayacağı anlamına da geldiği gibi karakteri güçlendirmek için bir çalışmada olabilir.

Avustralyalı film yapımcısı Cate Shortland tarafından yönetilen Black Widow, 2016 yılında vizyona giren Captain America: Civil War filminden önceki olayları konu alıyor.

Yayınlanan fragmanda Natasha’nın Avengers ekibinden ayrılarak geçmişiyle yüzleşmek için Rusya’ya geri dönmek zorunda kaldığı görülüyor. Filmde Avengers: Endgame’deki büyük fedakarlığına doğru ilerlediği yolu izleyeceğiz. Yani yeni fragmana bakılırsa, Black Widow’un Avengers’tan önceki ailesiyle yaşadığı her şey, onu Avengers’a geri götürecek.

Yeni Black Widow fragmanı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu