TeknoDiot
     
     
     

Mart Ayında Netflix Türkiye’de Neler Var?

Mart Ayında Netflix Türkiye’de Neler Var?

Netflix Türkiye kataloğuna Mart ayında yepyeni dizi, film ve belgeseller eklenmeye devam ediyor. Mart ayının öne çıkan yeni yapımlarını sizler için derledik.

Netflix Türkiye kataloğuna her ay olduğu gibi Mart ayında da yepyeni dizi, film ve belgeseller eklenmeye devam ediyor. Mart ayının öne çıkan yeni yapımlarını sizler için derledik.

Bilim kurgu, korku ve komedi türlerini kapsayan 18 kısa öyküden oluşan Tim Miller ve David Fincher imzalı animasyon antoloji dizisi Love, Death & Robots15 Mart‘ta Netflix ekranlarında olacak.

Parasal sıkıntılar çeken beş eski özel kuvvet askerinin, Güney Amerikalı bir uyuşturucu baronundan 75 milyon dolar çalmak üzere planladığı bir soygunu konu alan Triple Frontier, 13 Mart‘ta Netflix’te! Filmin oyuncu kadrosunda Ben Affleck, Oscar Isaac ve “Narcos” dizisi ile tanınan Pedro Pascal gibi önemli isimler bulunuyor.

15 Şubat’ta Netflix Türkiye kataloğuna eklenen ve yılın en çok konuşulan yapımları arasında yer alan Organize İşler Sazan Sarmalı‘nın yanı sıra PiyanistMasumiyet Çağı ve Schindler’in Listesi gibi farklı konulara sahip filmler de Mart ayında Netflix’te filmseverlerle buluşacak!

Mart ayının tüm içerik listelerine erişmek için aşağıdaki linklere tıklamanız yeterli.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Cüneyt Arkın’lı Hakan Muhafız 2. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Buğra Noyan

Sonunda Hızlı ve Öfkeli 9 Çekimleri Başladı!

Hüseyin Ceylan

Audi’den Animasyon Film İçin Konsept Otomobil

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.