Rise of Empires: Ottoman’dan İlk Fragman Yayınladı - TeknoDiot.com

Fatih Sultan Mehmet’in Hayatını Konu Alan Rise of Empires: Ottoman’dan İlk Fragman Yayınladı

Abone Ol 

Netflıx’in yeni belgesel dizisi Rise Of Empires: Ottoman’ın resmi fragmanı ve afişi paylaşıldı​.

Netflix, merakla beklenen yeni belgesel dizisi Rise of Empires: Ottoman’ın resmi fragmanını ve afişini paylaştı.

Başrollerini Tuba Büyüküstün, Cem Yiğit Üzümoğlu, Selim Bayraktar, Birkan Sokullu, Osman Sonant, Tolga Tekin, Ushan Çakır, Damla Sönmez’in paylaştığı belgesel dizi 24 Ocak 2020’de tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanacak.

Türkçe anlatımını Halit Ergenç seslendiriyor!

Prof.Dr. A.M Celal Şengör ve Dr. Emrah Safa Gürkan danışmanlığında kaleme alınan belgesel dizinin Türkçe anlatımını Halit Ergenç seslendiriyor. Yapımcılığını Karga Seven ile birlikte STX Entertainment’in üstlendiği yapımın yönetmen koltuğunda ise Emre Şahin oturuyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

bölümden oluşan Rise of Empires: Ottoman, tarihe damgasını vuran padişahlardan Fatih Sultan Mehmet’in yükselişini ve İstanbul’un fethini konu alırken dönemin Osmanlı İmparatorluğu’nu farklı bir açıdan ele alıyor.

Fatih Sultan Mehmet’in Hayatını Konu Alan Rise of Empires: Ottoman’dan İlk Fragman Yayınladı

Rise Of Empires: Ottoman fragman

Netflix, 190’dan fazla ülkede 158 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Rise Of Empires: Ottoman dizisinden görseller

Fatih Sultan Mehmet’in Hayatını Konu Alan Rise of Empires: Ottoman’dan İlk Fragman Yayınladı

Fatih Sultan Mehmet’in Hayatını Konu Alan Rise of Empires: Ottoman’dan İlk Fragman Yayınladı Fatih Sultan Mehmet’in Hayatını Konu Alan Rise of Empires: Ottoman’dan İlk Fragman Yayınladı Fatih Sultan Mehmet’in Hayatını Konu Alan Rise of Empires: Ottoman’dan İlk Fragman Yayınladı

Göz atın:   Merakla Beklenen Black Widow Filminin Son Fragmanı Yayınlandı!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu