Mart Ayının En Çok İndirilen PlayStation Oyunları Belli Oldu - TeknoDiot.com

Mart Ayının En Çok İndirilen PlayStation Oyunları Belli Oldu

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Sony’nin popüler oyun konsolu PlayStation’ın oyun mağazası PlayStation Store’da Mart ayının en çok indirilen oyunları açıklandı.

Oyun haberlerini aktarmaya devam ediyoruz. Bu sefer merak edilen en çok indirilen PlayStation oyunları sizlerle.

Geçen ay, Call of Duty: Modern Warfare, PS4’ün PlayStation Store’da en çok indirilen oyunu, ardından MLB The Show 20 ve Grand Theft Auto V oldu. Yeni gelenler Doom Eternal ve Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered # 4 ve ayın ilerleyen saatlerinde yayınlanmasına rağmen listede mevcut.

Call of Duty’den bahsetmişken, yeni oynaması ücretsiz Warzone, geçen ay oynaması ücretsiz listelerin zirvesinde.

Geçtiğimiz Mart ayının en çok indirilen PlayStation oyunları belli oldu. En çok indirilen oyunlar arasından sıyrılıp birinci olan oyun 25 Ekim’de piyasaya sürülen savaş oyunu Call of Duty: Modern Warfare oldu. İkinci sırada ise MLB The Show 20 yer alıyor. GTA 5 çıkışından tam 5 yıl geçmesine rağmen gerçek anlamda listede 3.sırada yer alması da oldukça dikkat çekiyor.

En çok indirilen PlayStation 4 oyunları

En çok indirilen PlayStation VR oyunları

Logitech G Çekiliş

En çok indirilen ücretsiz oyunlar

En çok indirilen ek paketler

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu