Tiktok Takipçi Satın Al

LoL RP Satın Al

LoL RP satın al işlemi ile, oyunda harika kostümler ve kozmetiklerle oyununuza farklı bir bakış kazandıracaksınız.

LOL (League Of Legends) Nedir?


League of Legends, yani kısaca LoL diyebiliriz. Oyun 2009 yılında çok oyunculu “savaş arenası” şeklinde oynanan ve oldukça sevilen oyun grubu içerisinde bulunmaktadır. Oyunda iki farklı harita vardır. Bu haritalar;

  • Sihirdar Vadisi
    ve
  • Sonsuz Uçurum’dur.

LoL’ü PC’de rahatlıkla oynayabilirsiniz. Şunu da belirtmek gerekir ki, LoL; ücretsiz bir oyundur. Oyunda harika ve büyüleyici kostümleri/kozmetikleri satın alabilmek için Riot Points, yani kısaca “RP” olarak adlandırılan oyun içi sanal para birimi kullanılır.

LOL RP Nedir?

LOL’ün içerisindeki para birimi RP olarak ifade edilir. RP, “Riot Points” kelimesinin kısaltılmış şeklidir. Bu para birimi, oyuncuların oyunda kullanabilecekleri bir sanal para birimidir. Dijpin.com’dan LOL RP satın al işlemi üzerinden de ürünlerimizi en güvenilir şekilde alabilirsiniz. Ayrıca RP, oyundaki şampiyon, kostüm, özel kozmetikler ve deneyim çeşitliliğinin artırılabilmesi adına önemlidir.

İlgili Makaleler

LOL RP Çeşitleri Nelerdir?

LOL RP çeşitleri;

  • 400 Riot Points
  • 840 Riot Points
  • 1780 Riot Points
  • 3620 Riot Points
  • 6450 Riot Points
  • Ve son olarak 12.800 Riot Points olmak üzere yaklaşık 6 adet paket bulunmaktadır.

LOL RP Nasıl Yüklenir?

LOL RP fiyatları ve yükleme aşaması, oyuncuların en dikkat etmesi gereken yerdir. Burada satın alma işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza ANINDA gelen RP kodunu, oyun içeriğindeki mağaza sekmesine giderek tanımlatmanız gerekir. Kodumuz son derece güvenilirdir ve asla kullanılmış bir kod ile karşılaşmazsınız. Aksi takdirde ise destek ekibimiz size her daim yardımcı olacaktır!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu