Tiktok Takipçi Satın Al

Logitech’in Uygun Fiyatlı Notebook Aksesuarları

Logitech’in üstün kalitesini uygun fiyata sunduğu ürünler arasında yer alan M190 Tam Boyutlu Kablosuz Mouse ve Logitech MK270 Kablosuz Klavye & Mouse Seti, kablosuz teknolojiyi ve konforu bir arada yaşatmayı hedefliyor.


Büyük elli kullanıcılar için tasarlanmış, kıvrımlı şekle ve gecikmesiz bağlantıya sahip Logitech M190 Tam Boyutlu Kablosuz Mouse, kablosuz teknolojiyi ve konforu bir arada yaşatmayı hedeflerken, MK270 Kablosuz Klavye & Mouse Seti 10 metreye kadar gecikme veya kopmayı önleyen güvenilir bir bağlantı sağlıyor.

Logitech'in Uygun Fiyatlı Notebook Aksesuarları

M190 Tam Boyutlu Kablosuz Mouse, büyük elli kullanıcılar için tasarlandı. Uygun fiyatlı ve hassas bir imleç kontrolüne sahip mouse, doğru satır kaydırma özelliği sunuyor. M190, 10 metre mesafeye kadar güçlü, istikrarlı kablosuz bağlantı özelliği ile neredeyse hiç gecikme veya kesinti olmadan güvenle çalışabilmeyi destekliyor. Tam boyutlu, iki elle kullanıma uygun tasarıma sahip M190, hem sağ hem de sol el kullananlar için uzun saatler boyunca rahatça çalışmayı sağlıyor.

İlgili Makaleler

Logitech'in Uygun Fiyatlı Notebook Aksesuarları

Tüm Dünya’da en çok satılan klavye ve mouse seti olan Logitech MK270 Kablosuz Klavye & Mouse Seti, kablosuz bağlantı teknolojisi sayesinde 10 metreye kadar gecikme veya kopmayı önleyen güvenilir bir bağlantı sağlıyor. Klavye 36 aya kadar pil ömrü sunuyor. 18 aya kadar pil ömrü sunan mouse ise, kullanıcıların yanında rahatça taşıyabilmesi için bilgisayar çantalarına ve ceplerine kolayca sığacak büyüklükte tasarlandı.

Logitech'in Uygun Fiyatlı Notebook Aksesuarları

Logitech'in Uygun Fiyatlı Notebook Aksesuarları

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu