Tiktok Takipçi Satın Al

Çok Farklı İki Farklı Mouse: Logitech MX Ergo & MX Vertical

Yeni videomuzda çok farklı iki mouse ürününe yakından bakıyoruz. Yine Logitech’in farklı tasarımlarından biri olan MX Ergo ve MX Vertical bu videomuzun konuğu.

Logitech MX Ergo ve MX Vertical modelleri bu videomuzun konuğu. İki mouse modeli de oldukça farklı tasarımlara sahip.

İnceleme Videosu


MX Vertical, bilimsel tasarımı Logitech’in MX serisinin yükseltilmiş performansıyla birleştiren gelişmiş ergonomik bir mouse’tur. Kas gerginliğini, bilek basıncını azaltmak ve duruşu iyileştirmek için tasarlanmış bir mouse ile rahatınızı bozan durumları ortadan kaldırın.

MX Vertical’ın doğal el sıkışma pozisyonu, kas gerginliğini yüzde 10 azaltır. Dikey olmayan geleneksel mouse’lara kıyasla. ve daha ergonomik bir duruş sağlar.

Çok Farklı İki Farklı Mouse: Logitech MX Ergo & MX Vertical

MX Vertical’ın 57°’lik benzersiz dikey açısı, başparmağınız dayanak üzerine rahat bir şekilde otururken bileğinizdeki basıncı azaltır. MX Vertical, önde gelen ergonomistler tarafından belirlenen ölçütlere göre tasarlanmış ve test edilmiştir; duruşu iyileştirir, kas gerginliğini ve bilek basıncını azaltır.

Özel bir imleç hız anahtarı ile gelişmiş optik izleme sayesinde el hareketi24 kat azalır1000 DPI sensörlü geleneksel mouse’lara kıyasla., kas ve el yorgunluğunu azaltır. İmleç hızı ve hassasiyeti Logitech Options yazılımından özelleştirilebilir.

Çok Farklı İki Farklı Mouse: Logitech MX Ergo & MX Vertical

MX Vertical, insan eline göre şekillendirilmiştir ve yumuşak bir his verir. Benzersiz formu, pek çok el şekline ve büyüklüğüne uyacak şekilde tasarlanmıştır ve dokulu kauçuk yüzeyi, sağlam ve doğal bir tutuş sağlar.

Logitech’in MX mouse’ları, daha verimli şekilde daha fazla iş yapmak isteyen sanatının ustaları kişiler için tasarlandı.

Logitech Flow, birden çok bilgisayarı sorunsuz bir şekilde kontrol etmenize olanak tanır; Logitech Options yazılımını kullanarak tuşları özelleştirebilir, uygulamaya özel işlevleri ve imleç hızını ayarlayabilirsiniz.

Optimum denetim için imlecinizin hız ve hassasiyetini tek bir tuşa basarak değiştirin. MX Vertical, 4 kat daha az hareket gerektiren, sınıfının en iyisi 4000 DPI yüksek hassasiyetli sensörle donatılmıştır. 31000 DPI sensörlü geleneksel mouse’lara kıyasla. MX Vertical’ı birlikte verilen USB-C şarj kablosu, Logitech Unifying Alıcı veya Bluetooth ile bağlayın. Bluetooth ile en iyi ürün deneyimi için bilgisayarınızın işletim sistemini en son sürüme yükseltin.

Çok Farklı İki Farklı Mouse: Logitech MX Ergo & MX Vertical

MX Vertical Özellikleri

 • Yükseklik: 78,5 mm
 • Genişlik: 79 mm
 • Derinlik: 120 mm
 • Ağırlık: 135 g
 • Özelleştirilebilir 4 tuş (Varsayılan olarak: Geri/İleri, DPI, Orta tıklama)
 • Nominal değer: 1000 ve 1600 dpi- DPI (En düşük ve en yüksek değer): 400-4000 – 50 dpi (50 dpi’nin katlarında ayarlanabilir)

MX Ergo, Mouse’lara ve dokunmatik yüzeylere alternatif arayan trackball tutkunları ve tüketiciler için Logitech’in en gelişmiş trackball’u

Çok Farklı İki Farklı Mouse: Logitech MX Ergo & MX Vertical

Normal bir mouse’a kıyasla %20 daha az kas gerginliğine sebep olur. MX ERGO, kişiselleştirilmiş konfor için ayarlanabilir benzersiz bir menteşeye ve izleme, kaydırma, güç yönetimi için en yeni teknolojiye bir sahiptir. Logitech FLOW, bilgisayarda kontrolü zahmetsiz hale getirir.

Sonunda gerçekten bana ait diyebileceğiniz bir trackball. Benzersiz ayarlanabilir menteşe daha doğal bir el pozisyonu ve daha fazla konfor için 0 ile 20° arasında en iyi açıyı seçmenize olanak tanır.

Çok Farklı İki Farklı Mouse: Logitech MX Ergo & MX Vertical

Sonunda gerçekten bana ait diyebileceğiniz bir trackball. Benzersiz ayarlanabilir menteşe daha doğal bir el pozisyonu ve daha fazla konfor için 0 ile 20° arasında en iyi açıyı seçmenize olanak tanır. Optimum denetim için imlecinizin hız ve hassasiyetini tek bir tuşa basarak değiştirin.

İki cihazı aynı anda bağlayıp çalışın ve aralarında kolayca geçiş yapın. Logitech FLOW teknolojisi ile bilgisayarlar arası deneyiminizi artırın. Bilgisayarlar arasında metin, resim ve dosyaları kopyalayıp yapıştırın.

Kısayollara hızlı erişim sayesinde işlerinizi daha hızlı yapın. Hassas kaydırma tekerleği, yatay kaydırma ve kullanışlı bir orta tıklama özelliğine sahiptir. Pil tam şarjla 4 aya kadar dayanır. 1 dakikalık şarjla tüm gün kullanım olanağı sunar.

Çok Farklı İki Farklı Mouse: Logitech MX Ergo & MX Vertical

MX Ergo Özellikleri

 • Yükseklik: 132,5 mm
 • Genişlik: 99,8 mm
 • Derinlik: 51,4 mm
 • Ağırlık (metal plaka/alıcı olmadan): 164 g
 • Ağırlık (metal plaka/alıcı ile birlikte): 259 g
 • Logitech Gelişmiş Optik İzleme
 • Nominal değer: 380 dpi
 • En düşük ve en yüksek değer: 512-2048 dpi
 • Tuş sayısı: 8
 • Gelişmiş 2,4 GHz kablosuz teknoloji
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu