Tiktok Takipçi Satın Al

Logitech G900 Özellikleri

Bu makalemizde sizlere merakla beklenen Logitech G900 özellikleri detaylı olarak anlatıyoruz. Detaylar makalemizde…


Oyuncular için mouse oldukça önemli bir özelliktir. Mouse’un sıradan olması birçok oyunda dezavantaj oluşturacaktır. Yani bu biraz da PS, XBOX gibi konsolları 15-20 liralık joystick ile oynamak gibi bir şeydir. Bu sebeple her oyun severin iyi bir oyuncu faresi olması gerekir.

Bunun için en iyi markalardan bir tanesi de şüphesiz ki Logitech olacaktır. Logitech G900 özellikleri bakımından oyun severleri hem memnun edecek bir oyuncu faresidir ve aynı zamanda fiyat olarak da oldukça uygundur.

Logitech G900 öncelikle kablosuzdur ve tam 11 adet tuşu bulunmaktadır. Özellikle oyunlarda refleks hızı oldukça önem kazanır ve 1 milisaniye bile oldukça önemlidir. İşte Logitech G900 bu konuda en iyi modellerden bir tanesidir.

Logitech G900 Özellikleri

Logitech G900 Özellikleri Nelerdir?

Şık tasarımıyla da dikkat çeken mouse aynı zamanda ele tam oturacak şekilde tasarlanmıştır. Farenin kontrolü için ağırlığı da oldukça önemlidir ve Logitech G900 107 gram ağırlığıyla kontrol etmenizin oldukça kolay olduğu bir faredir. Fareler genel olarak sağ ele uygun tasarlanmıştır fakat Logitech G900 iki el için de uygun bir tasarıma sahiptir.

Ayrıca 11 adet tuşu da tamamen kendinize uygun bir şekilde programlamanız mümkündür. Programlanabilir RGB aydınlatmasıyla da ön plana çıkan Logitech G900’ün en önemli özelliklerinden bir tanesi de istediğiniz vakit kablolu halde de kullanılabilir hale gelmesidir. Bu sebeple bu oyuncu faresini gözünüz kapalı şekilde tercih edebilirsiniz.

Logitech G900 Özellikleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu