TeknoDiot.com
   
     

Hepsiburada’dan Avengers Hayranlarını Sevindirecek Haber

Hepsiburada'dan Avengers Hayranlarını Sevindirecek Haber e-Ticaret Haberleri Sinema Haberleri Teknoloji Haberleri

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, 25 Nisan’da gösterime giren Avengers: Endgame filmine özel bir kampanya ile Avengers hayranı müşterilerini sevindiriyor.

Avengers, Spiderman, Captain America gibi karakterlerin figür oyuncakları ile eldiven, kalkan, macera seti gibi tamamlayıcı ürünler, Hepsiburada’ya özel indirimlerle sunuluyor.

22 milyon ürün çeşidiyle müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren Hepsiburada, Avengers: Infinity War filminin devamı niteliğindeki Avengers: Endgame vizyona girerken, Avengers hayranlarını unutmadı.

İLGİLİ HABER: Oppo F11 Pro Marvel’s Avengers Limited Edition Duyuruldu

Hepsiburada, Avengers, Spiderman, Captain America gibi karakterlerin figür oyuncakları ile eldiven, kalkan, maske ve macera seti gibi tamamlayıcı ürünleri, filmin lansmanına özel avantajlı indirimlerle satışa sunuyor.

Hepsiburada'dan Avengers Hayranlarını Sevindirecek Haber e-Ticaret Haberleri Sinema Haberleri Teknoloji Haberleri

Üstelik Hepsiburada satıcılı Hasbro lisanslı seçili Avengers ürünlerinden alışveriş yapanlar, hediye olarak Avengers: Endgame posterinin de sahibi oluyor. Müşterilerine güvenilir ve hızlı alışveriş deneyimini yaşatan Hepsiburada, seçili ürünlerde hızlı teslimat seçeneğiyle de dikkat çekiyor. Kampanya ürünlerine ise buradan göz atabilirsiniz.

Avengers hayranları, filmin henüz hiçbir yerde yayınlanmamış özel fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz;