Tiktok Takipçi Satın Al

Discord Sertifikalı Oyuncu Kulaklığı: Logitech G335 İnceleme

Yeni videomuzun konuğu Logitech G335 oyuncu kulaklığı oluyor. Logitech G335 oyuncu kulaklığı 240 gram ağırlığıyla piyasadaki en hafif oyun kulaklığı olarak öne çıkıyor.


Color Collection serisinin ödüllü kablosuz oyuncu kulaklığı G733 ile benzer bir tasarıma sahip olan G335, daha çok uyum ve daha fazla konfor sağlaması için ince bir yapıda tasarlandı.

Ayarlanabilir askılı kafa bandı tasarımı ve yumuşak dokulu kumaş kulak yastığı malzemeleri sayesinde uzun süreli kullanımlarda ekstra konfor sunuyor.

Discord Sertifikalı Oyuncu Kulaklığı: Logitech G335 İnceleme

Siyah, Beyaz ve Mint (Yeşil) renklerine sahip olan kulaklık, çift yönlü kullanıma uygun kafa bantlarıyla da renkli ve etkileyici bir görüntü sunuyor. Son olarak Logitech G335 Kablolu Oyun Kulaklığı, 3,5 mm ses jakı aracılığıyla neredeyse tüm oyun platformlarında kullanım için kolay “tak ve çalıştır” özelliklerine sahip.

Discord Sertifikalı Oyuncu Kulaklığı: Logitech G335 İnceleme

Logitech G335 Kablolu Oyun Kulaklığı, 3,5 mm ses jakı aracılığıyla neredeyse tüm oyun platformlarında kullanım için kolay “tak ve çalıştır” özelliklerine sahip.

Eksiksiz oyun sınıfı ses kalitesi, yerleşik kontroller, doğrudan kulaklığın üzerinde bulunan ses kontrol kadranı ve yukarı kaldırıldığında sesi otomatik kapatan bir mikrofon, oyuncuların dikkatlerini dağıtmadan kendilerini oyuna vermelerini sağlıyor. G335 ayrıca kristal netliğinde ses ve iletişim netliği için Discord Sertifikalı.

Discord Sertifikalı Oyuncu Kulaklığı: Logitech G335 İnceleme

Logitech G335 Özellikleri

  • Ağırlık: 240gr
  • Sürücü: 40mm neodimyum
  • Frekans: 20Hz – 20000Hz
  • Kablo: Plastik – dönüştürücü
  • Platformlar: 3,5 mm ses jakına sahip bilgisayar, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch ve mobil cihazlar
  • Mikrofon: Kardiyoid (tek yönlü)
  • Renk: Siyah ve beyaz renk

Logitech G335 İnceleme Videosu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu