Tiktok Takipçi Satın Al

Kaliteli Fiyat Performans Oyuncu Faresi: Logitech G203 Lightsync

Yeni videomuzun konuğu Logitech G203 oyuncu faresi. Popüler ve kaliteli olması ile dikkatleri üzerine çeken fiyat/performans bir oyuncu faresidir.


Logitech’in en basit oyun faresi biraz daha gösterişli oldu. G203 Lightsync, şirketin G203 Prodigy’sini RGB özelleştirme için biraz daha fazla yer ile yükseltir. Gösterişsiz bir oyun faresi arıyorsanız, G203 Lightsync iyi bir seçimdir.

G203, hafiftir ve hızlıdır ve çoğu oyun için gerçekten ihtiyacınız olan tek şey budur. Logitech’in bazı iyileştirmeler yapabileceği alanlar var mı? Kesinlikle. Ancak fiyat için Lightsync’in yüksek kalitesi, onu güvenli bir giriş seviyesi seçimi yapmak için yeterli.

G203 Lightsync basit bir kablolu faredir ve birkaç yıldır kullanılan bir fareyle neredeyse aynı olduğu için çok tanıdık gelebilir. Düğmeleri, sağ elle kullanılan altı düğmeli oyun faresi düzenine düşer: iki tıklama, bir kaydırma tekerleği ve orta sütunda önceden ayarlanmış bir DPI önceden ayarlanmış seçim düğmesi. Sol tarafta, iki yan makro var. Sağ elini kullanan bir oyun faresinin aldığı kadar basit.

İki yan düğmesi de başparmağımın kolayca erişebileceği bir yere düştü, ancak ince tasarımları zaman zaman biraz rahatsız olabilirdi. Şahsen, yan düğmelerimin orman çam iğnesinin daha ince tarafında olmasını tercih ederim, ancak bu, şeylerin büyük şemasında o kadar da önemli bir sorun değildi.

Aslında, her bir düğmenin hem ses hem de genel his açısından harika seviyedeki dokunsal geribildirimi sayesinde, baş parmağım yalnızca kenarlarını sıyırsa bile, onları yanlış tıklama konusunda asla endişelenmem gerekmedi. Sonuç olarak, baş parmağımı çoğu zaman onların hemen altında her zamanki konumunda tutabildim, ancak kesinlikle gerekli olduğunda uzanabildim.

Logitech G203 Lightsync Özellikleri

  • Ağırlık: 85 gram
  • Yükseklik: 116 mm
  • Genişlik: 62 mm
  • Kablo: 2.1 metre
  • Frekans Hızı: 1000 Hz (1ms)
  • Tuş: 6 adet atanabilir
  • DPI: 200 – 8000 DPI
  • Yazılım: G HUB desteği
  • Renk: mavi, mor, beyaz, siyah

Tabii ki G203 Lightsync düğmeleriyle sadece DPI hızını değiştirmek için kullanmaktan çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Kendi makrolarınızı kaydetmenin yanı sıra, bunları klavye komutlarını dağıtmak, Discord ve OBS gibi uygulamaları açmak veya kopyala ve yapıştır, ekranınızı kilitlemek veya medya oynatma gibi diğer Windows kısayollarını gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz, böylece size kişiselleştirme için bolca esneklik sağlar farenizi tam istediğiniz gibi. Unutmayalım diye de, G Hub‘ı G203 Lightsync’in RGB aydınlatmasının parlaklığını ve desenlerini değiştirmek için de kullanabilirsiniz.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by teknodiot.com (@teknodiot)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu