Tiktok Takipçi Satın Al

Logitech G PRO ve Logitech G PRO X Oyuncu Kulaklıkları Tanıttı

Geniş bilgisayar aksesuarları yelpazesiyle tanınan marka olan Logitech, bugün Hindistan’da yeni oyun kulaklıklarını piyasaya sürdü.

Logitech G PRO X ve Logitech G PRO. Bunlar, en iyi sporcu aksesuarları işbirliği içinde tasarlandı ve geliştirildi, yeni Blue Voice teknolojisi (G Pro X’te) ve daha fazlası ile birlikte geliyor.

Logitech G Pro oyun kulaklığı, dayanıklı bir alüminyum çatal ve yumuşak bellek köpüklü kulak yastıklarına sahip çelik bir kafa bandına sahiptir. Bu özellikler 50mm 20Hz-20 KHz frekans tepkisi ve 35 ohm empedans PRO-G melez ağ sürücüsü.


Logitech, benzersiz hibrit ağ yapısının, gelişmiş bas tepkisi ile inanılmaz derecede net, hassas ses görüntüleme sağladığını söylüyor. Dahası, istenmeyen gürültüyü engelleyen entegre bir pop filtreli ve ön camlı ayrılabilir 6mm PRO bom mikrofonuna sahiptir. Aynı zamanda harici bir USB ses kartı (DAC) ve dahili ses ve mikrofon kontrolleri bulunan 2m PC kablosu ile birlikte gelir.

Logitech G PRO ve Logitech G PRO X Oyuncu Kulaklıkları Tanıttı

Logitech G PRO ve Logitech G PRO X

Logitech G Pro X, ayrıca dayanıklı bir alüminyum çatal ve yumuşak hafızalı köpük kulak yastıkları ile çelik bir kafa bandına sahiptir ve 20 Hz-20 KHz frekans tepkisi ve 35-ohm empedansı olan 50 mm’lik bir PRO-G Hibrit örgü sürücüye sahiptir.

Ancak bu, kullanıcılara gürültüyü azaltmak, sıkıştırma ve dezavantaj eklemek için gerçek zamanlı ses filtreleri seçeneği sunan yeni BLUE VO! CE mikrofon teknolojisine sahip 6mm’lik bir mikrofona sahiptir. DTS HEADPHONE: X 2.0 nesne tabanlı surround ses için de destek var. G Pro’ya benzer şekilde, harici USB ses kartı (DAC) ve satır içi ses seviyesi ve mikrofon denetimli 2m PC kablosu ile birlikte gelir.

Logitech G PRO ve Logitech G PRO X Oyuncu Kulaklıkları Tanıttı

Logitech G Pro X ve Logitech G PRO fiyatı

Logitech G Pro, 795 TL ve Logitech G Pro X Rs. 1113 TL fiyat etiketine sahip. Hem G Pro hem de G Pro X Amazon.in ve çevrimdışı perakende mağazalarından satın alınabilir.

Logitech G PRO ve Logitech G PRO X Oyuncu Kulaklıkları Tanıttı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu