TeknoDiot.com
   
     

Logitech G, e-Spor Profesyonelleri İçin PRO Wireless Gaming Mouse’u Duyurdu!

Logitech G, e-Spor Profesyonelleri İçin PRO Wireless Gaming Mouse’u Duyurdu! Bilgisayar Haberleri Logitech Haberleri

Logitech G, 50’den fazla uluslararası profesyonel e-sporcuyla işbirliği içerisinde, 2 yıllık bir çalışmayla tasarladığı PRO Wireless Gaming Mouse’u duyurdu.

Üst düzey eSpor profesyonelleri tarafından kullanılmaya uygun ilk ve tek yüksek performanslı kablosuz çözüm olan PRO Wireless Mouse, en iyi isabet oranı, hassasiyet ve sensör hızı için ’nin yeni nesil HERO sensörünü kullanıyor. LIGHTSPEED teknolojisi sayesinde gecikme sürelerini ortadan kaldıran, Logitech G POWERPLAY Kablosuz Şarj Sistemi’yle uyumlu olarak sınırsız şarj ve oyun deneyimi sunan PRO Wireless Mouse, 80g’lık ağırlığıyla hafiflik ve yüksek performansı bir arada sunuyor.

PRO Wireless Mouse’un mükemmel bir mühendislik ürünü olan hafif yapısı, benzersiz iç iskelet tasarımı ve gelişmiş 1mm’lik ince duvar yapısı sayesinde oyuncularla buluşuyor. Logitech G’nin yüksek performanslı HERO 16K sensörüne sahip olan Logitech G PRO Wireless Mouse, güncellenmiş tarama algoritması sayesinde hızlanma, yumuşatma veya filtreleme olmadan tüm DPI seviyelerinde ultra hassas kontrol sağlıyor. Eskisine oranla daha gelişmiş bir performansa sahip HERO 16K, 400 IPS değerini aşabiliyor ve 16.000 DPI’lık yüksek hassasiyet sunuyor.

[sp-related style=”dark” id=”28298″]

Logitech G, e-Spor Profesyonelleri İçin PRO Wireless Gaming Mouse’u Duyurdu! Bilgisayar Haberleri Logitech Haberleri

Logitech G PRO Wireless Mouse, ultra hızlı LIGHTSPEED kablosuz teknolojisinin sunduğu 1 ms’lik tepki süresi sayesinde gecikmesiz bir oyun deneyimi sunuyor. Optimize kablosuz bağlantı ve yüksek hassasiyet seviyesiyle üstün performans sağlayan mouse’un USB alıcısı alt tarafında kolayca saklanabiliyor. Logitech Gaming Software ile özelleştirilebilen LIGHTSYNC RGB aydınlatmayı destekleyen ürün, sol ve sağ tarafındaki çıkarılabilir yan tuşlarıyla çok yönlü kullanım sunuyor. Ürünün DPI tuşu, oyun sırasında istem dışı değişimleri önlemek için mouse’ın alt tarafında konumlandırılıyor.Logitech G, e-Spor Profesyonelleri İçin PRO Wireless Gaming Mouse’u Duyurdu! Bilgisayar Haberleri Logitech Haberleri

Kablosuz ürünlerin gelişerek yüksek performans sunacağına ve Logitech G kablosuz ürünlerinin espor profesyonelleri tarafından tercih edileceğine her zaman inandıklarını belirten Logitech Gaming Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Ujesh Desai, “Bu mouse, London Spitfire oyuncusu Profit tarafından OWL Championship’te deneyimlendi ve aylardır turnuvalarda kullanan oyuncularımızın görüşleriyle birlikte yüksek performansı fazlasıyla kanıtlandı.” dedi.

Logitech G, e-Spor Profesyonelleri İçin PRO Wireless Gaming Mouse’u Duyurdu! Bilgisayar Haberleri Logitech Haberleri

Güvenebileceğini bildiği hafif ve kablosuz bir mouse’a sahip olmasının, turnuvada kendisi için büyük bir fark yarattığını belirten London Spitfire oyuncusu Profit, “Bu mouse, bana turnuvanın en değerli oyuncusu seçilmemde çok yardımcı oldu. PRO Wireless Gaming Mouse gerçekten mükemmel!” dedi.

Logitech G’yle PRO Wireless Mouse projesinde çalışmanın çok güzel olduğunu belirten Team SoloMid oyuncusu Zven, “Logitech G bizi gerçekten dinledi ve ihtiyaçlarımız için hassasiyet gösterdi. Beklentilerimizi aktarmamızın ardından profesyonel oyuncuların ihtiyaçlarına uygun mükemmel bir mouse tasarladılar.” dedi.


3 yorumlar

Avatar
deniz 21 Ağustos 2018 at 18:02

fiyatı nasıl olur acaba

Cevap
Avatar
deniz 21 Ağustos 2018 at 18:02

fiyatı ne kadar olacak acaba

Cevap
Buğra Noyan
Buğra Noyan 21 Ağustos 2018 at 18:51

Fiyat resmi olarak açıklanmadı henüz.

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.