Tiktok Takipçi Satın Al

Logitech Yeni El Konsolunu Tanıttı: Logitech G Cloud

Logitech, yeni el konsolu Logitech G Cloud'u tanıttı. Konsol, 17 Ekim'de Kuzey Amerika'da satışa çıkacak.

Logitech G Cloud konsolu resmi olarak tanıtıldı. Cihazın öne çıkan özellikleri arasında 1080p çözünürlüklü ekran, 12 saat pil ömrü sunan batarya, GeForce Now ve Xbox Cloud desteği yer alıyor. Ayrıca cihazda Bluetooth 5.1 ve USB-C kulaklık desteğinin yanı sıra 3,5 mm kulaklık girişi de bulunuyor.

Logitechg bu el konsolunu geliştirirken Tencent, Microsoft ve NVIDIA ile çalıştığını açıkladı. 16:9 en boy oranına ve 60Hz yenileme hızına sahip yedi inç 1080p IPS dokunmatik ekrana sahiptir. Beyaz el cihazında iki adet ofset analog parmak izi, bir D-pad ve Y, B, A ve X düğmeleri bulunur. Önde ayrıca dört düğme vardır: Logitech G, ana sayfa, menü ve bağlam menüsü düğmesi.


Tam Xbox Bulut Oyun desteğiyle, Grounded, Sea of ​​Thieves, Halo Infinite ve yeni eklenen Deathloop gibi oyunları Xbox Game Pass Ultimate aboneliğinde oynayacak. Game Pass aboneliği olmadan Fortnite’ı ücretsiz oynayabilirsiniz.

Logitech G düğmesi, Xbox denetleyicisindeki mücevher gibi çalışır ve oyunları duraklatmanıza veya bırakmanıza izin veren bir alt menü açar. Ana sayfa düğmesi sizi Logitech’in başlatıcısına geri götürür. Ayrıca çoğu modern kontrol cihazında olduğu gibi iki tampon düğmesi ve iki tetik düğmesi vardır. Logitech’in el cihazında ayrıca haptik, jiroskop ve yeniden eşlenebilir kontroller bulunur.

Logitech Yeni El Konsolunu Tanıttı: Logitech G Cloud

NVIDIA GeForce NOW bulut oyunları başkan yardımcısı ve genel müdürü Phil Eisler, “NVIDIA GeForce NOW, 100’ün üzerinde ücretsiz oynanabilen oyun da dahil olmak üzere 1.400’den fazla PC oyununun akışını sağlayan bir açık bulut oyun hizmetidir” dedi. Logitech G’nin deneyimi optimize ettiğini görmek harika, böylece oyuncular en sevdikleri PC oyunlarının keyfini yeni ve inanılmaz bir şekilde çıkarabilirler.”

Logitech, 2.3GHz’e kadar çalışan sekiz çekirdekli bir CPU olan Qualcomm Snapdragon 720G işlemci kullanıyor. 4 GB LPDDR4X RAM ve 64 GB UFS depolama alanı vardır. Tek bir USB-C 3.1 bağlantı noktası cihazı şarj edecek ve 6.000 mAh pili yaklaşık 2,5 saatte şarj etmelidir. Logitech ayrıca genişletme için bir microSD kart sağladı, ancak burada 5G veya SIM kart desteği yok, bu nedenle bulut oyunları için her zaman Wi-Fi’nin yakınında olmanız gerekir.

Logitech Yeni El Konsolunu Tanıttı: Logitech G Cloud

Logitech, Xbox Cloud Gaming ve Nvidia’nın GeForce Now hizmetini avuçiçi cihazlara entegre etmek için Microsoft ve Nvidia ile birlikte çalıştı. Anahtar benzeri kullanıcı arayüzü, her hizmeti başlatmanıza izin verir, ancak Xbox Bulut Oyun uygulaması yalnızca temel bir Aşamalı Web Uygulamasıdır (PWA), bu nedenle cihaza gerçek bir derin entegrasyon yoktur. Bu aynı zamanda belirli bulut oyunlarını da ana ekrana sabitleyemeyeceğiniz anlamına gelir.

  • Tüm Gün Rahat Oynayın – 12 saatten fazla pil ömrü ve yalnızca 463g ağırlığı ile oyuncular uzun oyun seanslarının keyfini çıkarabilir.
  • Full HD – Geniş 7 inçlik tam 1080p HD dokunmatik ekran, 60Hz yenileme hızı ve el bilgisayarlarına özgü tam ekran 16:9 oyun deneyimi sunar.
  • Hassas Oyun Kontrolleri – Performans ve geri bildirim, haptik, jiroskop ve yeniden eşlenebilir kontrollerle en iyi kontrol cihazlarına rakip olur.
  • Sürdürülebilirlik – Tüm Logitech G ürünleri karbon nötr sertifikasına sahiptir, yani Logitech’in karbon dengeleme ve uzaklaştırma projelerine yaptığı yatırım nedeniyle ürünün karbon etkisi sıfıra düşürülmüştür. Bu ürünün ambalajı ayrıca FSC® sertifikalı ormanlardan ve diğer kontrollü kaynaklardan elde edilen kağıttan yapılmıştır.

Nintendo, Switch ile elde taşınabilir oyunlarda bir rönesans başlattı, ancak taşınabilir oyunun ne olabileceğini yeniden şekillendiren oyun akışının ortaya çıkışıydı. Bir zamanlar güçlü konsollara indirgenen büyük bütçeli AAA oyunları artık her yerde oynanabiliyor ve özellikle akışlı oyunlar için tasarlanmış yeni bir el bilgisayarları dalgasını başlatıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu