Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Muhteşem İkili: Logitech Combo Touch & Crayon İnceleme

Logitech Combo Touch, iPad modelleri için bir klavyeli kılıf modelidir. Adındaki “Combo”, arkadan aydınlatmalı klavyenin içinde gizli birkaç numara olduğuna dair ipucunuzdur. Hem manyetik olarak ayrılabilir hem de tersine çevrilebilir, böylece size karşı değil sizin için çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Bu videomuzda Logitech Combo Touch & Crayon iPad aksesuar ürünlerine yakından bakıyoruz. Bu muhteşem ikili üretkenlik açısından gerçekten muazzam performans sunuyor.


iPad için üstün bir kılıf olan Combo Touch, iPad cihazınız için tam boyutlu bir klavye ile hassas dokunmatik yüzeyi birleştiriyor. Tam Multi-Touch hareket desteği, iPad cihazınızı bir üretkenlik makinesine dönüştürür

iPad (7., 8. ve 9. nesil), iPad Air (3. nesil) ve iPad Pro 10,5 inç için izleme paneline ve Smart Connector’e sahip arkadan aydınlatmalı klavyeli kılıftır.

Muhteşem İkili: Logitech Combo Touch & Crayon İnceleme

Logitech Combo Touch & Crayon İnceleme

Logitech Crayon, verimliliği artıran ve yaratıcı olmanıza olanak tanıyan tüm iPad’ler (2018 ve sonrası) için çok yönlü, piksel hassasiyetinde bir dijital kalemdir. PDF’leri işaretleyin, el yazısı notlar alın veya grafikler çizin

Logitech Crayon, verimliliği artıran ve yaratıcı olmanıza olanak tanıyan tüm iPad’ler (2018 ve sonrası) için çok yönlü, piksel hassasiyetinde bir dijital kalemdir. PDF’leri işaretleyin, el yazısı notlar alın veya bir başyapıt çizin – Logitech Crayon, Apple Pencil’ı destekleyen yüzlerce uygulama ile çalışır; böylece iPad’inizde anında öğrenmeye, iş birliği yapmaya ve oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Logitech Crayon, Apple Pencil destekli uygulamaları kullanarak iPad ile etkileşime geçmek üzere dinamik yeni yollar ekler. İster Notability ile notlar alıyor ister Tayasui Sketches ile çizim yapıyor isterseniz Yazma Sihirbazı ile ilk kez yazmayı öğreniyor olun, Logitech Crayon sayısız görevi daha kolay ve daha eğlenceli hâle getirir.

Logitech Combo Touch kılıfı ve klavyesi, iPad Pro’nuzu kanvas görünümlü koruyucu bir kılıf içinde tamamen sararken, aynı zamanda çok dayanıklı ve silinmesi kolaydır.

Muhteşem İkili: Logitech Combo Touch & Crayon İnceleme

Yenilikçi eğitim uygulamaları kullanarak her yaştan öğrencinin potansiyelini ortaya çıkarın. Crayon, tüm öğrencilerin (evet, solaklar da dâhil) evde veya sınıfta yazmasına, oluşturmasına ve öğrenmesine olanak sağlar.

Kasa, bir tane çalıştırmayı seçerseniz ekran koruyucular için yer bırakırken ekranı korumak için yukarı ve yukarı çıkan yan duvarları yükseltti. Sağ taraf Apple Pencil veya Logitech Crayon kaleminizi sabitleyebileceğiniz alan bulunuyor. Sol tarafta Akıllı Konektör ve her iki tarafta gömülü mıknatıslar bulunur. Ses ve güç düğmeleri kasaya iyi basıyor ve tüm hoparlörler ve şarj bağlantı noktası için kesikler var.

Muhteşem İkili: Logitech Combo Touch & Crayon İnceleme

Klavye, güç ve iletişim için akıllı bağlantı yuvası kullanır ve iki yönde kolay ve hızlı bir şekilde takılır; klavye modu ve görüntüleme/çizim modu. Burada klavye modundaki açı aralığının bir kısmını görebilirsiniz.

Klavye arkadan aydınlatmalıdır ve ayrıca, yalnızca klavye çözümüne göre işlevselliği önemli ölçüde artıran izleme dörtgenine ek olarak üst kısımda tam bir iPadOS kısayol tuşları dizisine sahiptir.

iPad’inizi yerine bastırarak Logitech Combo Touch kasasını takın. iPad Pro ile arayüz oluşturan kasanın içindeki Akıllı Konektörü burada görebilirsiniz.

Muhteşem İkili: Logitech Combo Touch & Crayon İnceleme

Logitech Combo Touch, en iyi şekilde önemli bir çözümdür. Apple’ın kendi klavye çözümlerini kullandıysanız, klavyeye sahip olmanın çok büyük bir fayda sağlayabileceğini zaten biliyorsunuzdur. Ama çoğu zaman, sadece yoluna giriyor. Logitech’in Combo Touch’ının parladığı yer burasıdır. Klavyeye ihtiyacınız yok mu? Sadece çekin ve bir kenara koyun.

Manyetik çekim oldukça güçlü. İPad’i tam anlamıyla klavyeye yaklaştırabilirsiniz ve sallanmadığınız sürece yerine atlayacak ve biraz sallanmaya devam edecektir. Klavyeyi iPad sarkık halde tutmanızı önermeyin, ancak klavye bunu yapacak kadar güçlüdür.

Muhteşem İkili: Logitech Combo Touch & Crayon İnceleme

iPad (7., 8. ve 9. nesil) için mükemmel kılıf geldi. Combo Touch, iPad cihazınız için tam boyutlu bir klavye ile hassas dokunmatik yüzeyi birleştiriyor. Kapsamlı Multi-Touch hareket desteği sayesinde iPad’iniz, elektronik tablolarda veya belgelerde çalışmak için bir verimlilik makinesine, uzaktan eğitim için güçlü bir eğitim aracına ve daha fazlasına dönüşür; olasılıklar sınırsızdır.

Zaten bildiğiniz ve sevdiğiniz çok parmaklı hareket denetimleriyle üretkenliğinize hız verin. Uygulamalarda yatay kaydırma, dikey kaydırma, geçiş işlemlerinin yanı sıra yakınlaştırma, çift dokunma ve daha fazlasını yapın.

Notes, Pages, Numbers ve Keynote gibi uygulamalarda dokunmatik yüzey hassasiyetiyle çalışın. Elektronik tablo hücrelerini vurgulayabilir, sözcükleri kopyalayabilir ve e-postaları düzenleyebilirsiniz.

iPad cihazınızı yatak odanızda ışıklar kapalıyken kullanmaktan mı hoşlanıyorsunuz? Biz de öyle. İşte bu nedenle entegre klavye arkadan aydınlatmalı tuşlarla donatılmıştır. Yatak odasında, uçakta, kampta veya az aydınlatmalı herhangi bir ortamda ne yaptığınızı rahatlıkla görebilmeniz için ayarlanabilir beş parlaklık düzeyi mevcuttur.

Muhteşem İkili: Logitech Combo Touch & Crayon İnceleme

Logitech’in ürettiği her klavyede kendini gösteren, 20 yılı aşan yazma inovasyonu sayesinde tuşlara akıcı, doğal ve doğru şekilde basarsınız. Ellerinizin sıkışık hissetmemesi için kenardan kenara uzanan geniş aralıklı tuşlar sayesinde saatler boyunca rahat bir yazma deneyiminin keyfini çıkarın. Logitech klavyeler, her seferinde mükemmel bir sekme sağlamak amacıyla tuşların altında makas mekanizması bulunur.

Combo Touch’ın sağladığı tüm kısayol tuşlarıyla, basit eylemleri gerçekleştirmek için ekranda veya menüde dolanıp durmaya son.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu