Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Ücretsiz PUBG Lite UC Kazanmak İster misiniz?

Lipton PUBG Lite ücretsiz UC almak. kullanabileceğiniz UC’ları ücretsiz kazanmak ister misiniz? O zaman hemen ziyaret edin!


Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek şirketlerinden PepsiCo’nun içecek grubu markalarından Lipton Ice Tea’nin Miramar’ın çöl sıcaklarına ve kum fırtınalı havasına iyi gelecek bir haberi var.

Lipton Ice Tea & PUBG Lite kampanyası kapsamında @kazandirio’yu indirenler Lipton Ice Tea açma halkalarındaki kodu girerek kazanacağı UC kodunu MidasBuy sitesinde aktive edip UC toplamaya başlayabilir!

Loot bölgen belirlendi ise atlamaya ve kodları toplamaya hazırsın demektir! Şimdi Lipton Ice Tea şifrelerinle Kazandirio uygulamasına gir ve kodunu aktif et!

Kampanya 30 Kasım 2020 tarihine kadar, üst kısmında boşluk olmayan açma halkalı 200 ml, 330 ml ve 500 ml kutu ve altın rengi kapaklı 1L ve 1,5L pet şişe Lipton Ice Tea ürünlerinde geçerlidir.

Üst kısmında boşluk olmayan kutu açma halkalarının ve altın rengi pet şişe kapaklarının altında 10 haneli Lipton şifresi yer almaktadır, bu şifreleri KazandıRio mobil uygulamasına giren herkes PUBG Mobile oyununda geçerli 10 UC değerinde PUBG Mobile hediye kodu kazanır.

Kampanya Katılım Koşulları

  • Bu kodu www.midasbuy.com/tr/redeem/pubgm adresinde ilgili alana PUBG Mobile profil numaralarıyla birlikte giren herkes kod başına oyun içinde geçerli 10 UC kazanacaktır.
  • PUBG Mobile profil numaranız oyun içi menüsünde sağ üstteki profil sekmesindeki 10 haneli numaradır.
    Şifreler yalnızca bir kere kullanılabilir.
  • Promosyona katılım için KazandıRio uygulaması üzerinden yapılan işlemler ücretsizdir. PEPSİ-COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. veya FRUKO MEŞRUBAT SANAYİ LTD. ŞTİ. promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Ayrıca promosyon gerekli görülmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin durdurulabilir veya sona erdirilebilir.
  • Promosyona ilişkin değişiklikler www.lipton.com.tr web sayfası veya KazandıRio uygulaması üzerinden duyurulacak olup her bir değişiklik kişiler bakımından hüküm ifade edecektir. Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.
  • Promosyon kapsamındaki www.lipton.com.tr internet sitesi ve KazandıRio uygulamasının kullanımı ile ilgili olan tüm riskler kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Bu kapsamda meydana gelecek hiçbir neden ile PEPSİ-COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. veya FRUKO MEŞRUBAT SANAYİ LTD. ŞTİ. sorumlu değildir ve kullanıcılara hiçbir şekilde tazminat ödemeyecektir.
  • Burada geçen tüm promosyon katılım koşulları, T.C. sınırları içinde geçerli ve T.C. kanunlarına tabidir. KazandıRio tüketici hattı: 0850 220 70 62. PUBG Lite ücretsiz UC kazanabilirsiniz.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu