Tiktok Takipçi Satın Al

Internet Cafe Simulator Nasıl Oynanır? Nasıl İndirilir?

Son zamanlarda yayıncılar tarafından çok oynanan İnternet Cafe Simulator oyununu nasıl indireceğinizi detaylı olarak sizlere anlatıyoruz.

İnternet Cafe Simulator nasıl oyundur? Şahsınıza ait bir internet cafe açıp, bu cafeyi işletmeyi amaçlayan bu oyunu hem bilgisayarla hem de mobil platformlara kullanılabilecek sürümleri mevcuttur, kolaylıkla indirip rahatça oynayabilirsiniz.


Belki hayaliniz bir internet cafe işletmek ya da internet cafe sahibi olmak olabilir. Bu oyun sayesinde hayallerinizi gerçekleştirmeye küçük de olsa bir başlangıç yapabilirsiniz.

Oyunu indirmek için Steam üzerinden ve Torrent olmak üzere iki alternatif seçenek vardır size en uygun olan yöntemi seçip kullanabilirsiniz. Oyunun dosya boyutu 1,80 GB’dır ve oyunun dili Türkçedir. Steam’de 18,50 TL’lik bir fiyat etiketine sahiptir.

İnternet Cafe Simülatörü bir internet kafe iş simülasyon oyunu. Oyunda kapsamlı bir işyeri kurabilir ve yönetebilirsiniz. Şehirde etkileşime girebileceğiniz birçok etkinlik ve insan var. Evinizin ve dükkanınızın kirasını ödemek zorundasınız. Müşterilerinizi tatmin etmelisiniz. Daha şık ve güçlü oyun bilgisayarları kurmalısınız. İsterseniz yasadışı iş de yapabilirsiniz.

İnternet Cafe Simulator Oyunu

Ancak dikkatli olun, bedeli çok ağır olabilir. İnternet kafenizi oyunda bilgisayarda çok sayıda uygulama ile geliştirebilirsiniz. Hatta size yasa dışı yollardan yüksek bir puan vermeleri için insanlardan puan satın alabilirsiniz. İnternet kafenizi yeni alanlar kiralayarak genişletebilirsiniz. Oyunda kripto para satın alabilirsiniz. İnternet kafenizi doğru yatırımlarla büyütebilirsiniz. Popüler oyunları satın alarak internet kafenize gelen insanların sayısını artırabilirsiniz. Tüm yönetim ve planlama sizin elinizde olacak. Dikkat et ve iflas etme!

Oyunu indirebilmeniz için her oyunda olduğu gibi bu uyunun da kendi içinde çeşitli gereksinimleri vardır. Oyunu oynayacağınız cihazın işletim sisteminin Windows 7, Windows 8 ya da Windows 10 olması gerekmektedir. İşletim sistemi mimarisi 32 Bit veya 64 Bit’dır. İşlemci özelliği ise 2 GHz çift çekirdektir. Oyunun RAM’ı 2GB+ iken ekran kartı Intel HD Graphics 4000, HDD’si ile 4,5 GB+ özelliğine sahiptir.

Internet Cafe Simulator Nasıl Oynanır? Nasıl İndirilir?

Oyunu bilgisayarınıza indirmek için çoğu oyunda olduğu gibi bu oyunda da belirli bir fiyat talep edilmektedir, ücretsiz değildir. Aynı şekilde Android ve IOS için de kullanımı mevcuttur. Mobil kullanımlarında da uygulama içi satın alımlar ve reklamlara dikkat etmeniz gerekmektedir aksi takdirde sorun yaşayabilirsiniz.

Her yeni güncelleme ile veriler değiştiğinden oyun ile ilgili yenilikleri ve değişimleri takip etmek faydanıza olacaktır.

Internet Cafe Simulator Nasıl Oynanır?

Internet Cafe Simulator, cafecilik mesleğini hedef alan bir oyundur. Oyunun dinamik tasarımı ve mekaniği sayesinde oyuncular kendilerini adeta gerçek bir internet cafede gibi hissedebilir.

Planlama, görsellik ve içerik özellikleri oldukça göze hitap eden bu oyun için kusursuz desek yanılmayız. Dolayısıyla oyunu oynarken yaşanılanları gerçek gibi hissedebilir ve internet cafeciliği mesleğinin tadına varabilir, esnafların hayatı ile empati kurma şansını elde edebilirsiniz.

Oyunun mantığından ve nasıl oynandığını kısaca açıklayacak olursak; oyunda yapmanız gereken basit ve temel kurallar var. Öncelikle şahsınıza ait bir internet cafe açmanız ve sizden bu cafeyi profesyonellikle işletmeniz bekleniyor. Şehrin aktif yaşamına ayak uydurmanız, insanlarla sürekli iletişim halinde olmanız da doğal gereksinimlerden bir tanesi. Aynı zamanda oyunda pek çok sorumluluklarınız da var; cafenizin kira, faturalarını ödemek ve müşterileri memnun edip, diledikleri hizmetleri onlara sunmak gibi.  Aslında sizden istenilen şey bu cafeyi gerçekmiş gibi hayal etmeniz ve her şeyi en ince ayrıntısına, detayına kadar kontrol edip cafeyi işletmeniz. Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi oyunda da elinizdeki parayı oldukça dikkatli kullanmanız gerekiyor.

Öğreğin elinizdeki parayla müşterilerinizi memnun edecek kaliteli, üst düzey, güçlü oyun bilgisayarları alabilirsiniz. Böylelikle cafeniz rağbet görecek ve müşteri sıkıntısı çekmeyecektir. Gerçek hayatta da olduğu gibi rutin işlerin yanı sıra oyunda illegal işlerle de meşgul olabilirsiniz fakat dikkatli olmalısınız çünkü bu kafanızı ağrıtmaya sebep olabilir.

İnternet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2 GHz Dual Core CPU
  • RAM: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 or better
  • Depolama: 4500 MB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: 2.5 GHz Dual Core CPU
  • RAM: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GTX 970/Radeon RX470 or better
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Internet Cafe Simulator Nasıl Oynanır? Nasıl İndirilir?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu