Tiktok Takipçi Satın Al

Lillia CT

Bu makalemizde size League of Legends Lillia karakterinin CT'larını sizlere listeliyoruz. Lillia ct, ct Lillia, lol lillia ct...

Lillia CT karatkerleri nelerdir? Lillia olarak da adlandırılan bu karakterin bir diğer ismi Narin Gonca’dır.


Oyunun yazmış olduğu hikayeyi göre aşırı derecede utangaç olan peri geyik yavrusu karakter başıboş ormanlarda dolaşıyordu. Peri olan bu karakter uzun zamandır gizemli doğa olaylarından etkilenen fakat hani olan insanlardan korktuğu için onlarla uğraşamayan bir Dünya dışı varlık haline gelmişti. Fakat yine de bu isteklerinden vazgeçmeyin elinde bulundurduğu sihirli dalı ile insanların gerçekleştirmemiş olduğu hayallerini, rüyalarını ve istediklerini bulmaya çalışıyordu.

Ancak bu şekilde başarılı olduğu takdirde hayatında bir dönüm noktasına ulaşacak ve bazı şeylerden korkmamaya başlayacaktı. oyunun içerisinde barındırdığı bu karakter rolü gereği dövüşçüdür. Buna ek olarak da oyunun içindeki zorluk seviyesi de oldukça yüksek olan bu karakter yeni başlayanlar için uygun bir oyuncu değildir.

Lillia CT Karakterleri

  • Ekko
  • Fizz
  • Lissandra
  • Ryze

Lillia CT

İlgili Makaleler

Lillia Yetenekleri

  • Pasif (Düş Dalı): karakter pasif yeteneğinde bir şampiyona veya canavarı yetenek isabet ettirmek ona zaman içerisinde azami canına bağlı olarak fazladan hasar vermeye çalışmaktadır.
  • Çiçek Açtıran (Q): karakter bu yeteneği kullandığında ve bu yeteneğine rakipleri isabet ettirdiğinde biriken hareket hızı ilavesi Kazan ver buna ek olarak da yanında bulunan rakipleri büyü hasarı verip alanın dışında bulunan rakiplere de gerçek hasar verir.
  • Dikkat Et İik (W): oyun içerisinde bulunan bu karakter bu yeteneği kullanıldığında yakınında bulunan bir alana doğru hasar verir. Alanın merkezindeki rakipler daha da fazla hasar alır.
  • Döner Hortum (E): Lillia isimli bu karakter yeteneğini kullandığı vakit hedeflere hasar veren ve onlara yavaşlatan bir tohum fırlatır. her tohum hiçbir şey isabet etmez ise bir duvara boya hedefi çarpana dek kendi etrafında yuvarlanmaya devam eder. Eğer fırlattığı tohum bir hedefe çarparsa ona büyü hasarı verir. Bu yeteneği ile rakiplerini oldukça zayıflatır.
  • Mışıl Mışıl (R): karakter bu yeteneğini kullandığında diş tozu bulaşmış tüm rakiplerini uyuşuk hale getiririz ve sonra da onları bir süreliğine uyutur. Bu rakipler zorla uyandırıldığında ise ilave olarak hasar alır. Son yeteneği olan bu yetenek sayesinde karakter oldukça büyük miktarlarda hasar vermektedir.

Bu içeriğimizde League of Legends’in önemli karakterlerinden biri Kaisa yeteneklerine ve Kaisa CT listesine yakından baktık. Diğer güncel League of Legends haberlerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Lillia CT

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu