Tiktok Takipçi Satın Al

Lian Li’nin Yeni UNI Fanları, Entegre 1,6 inç LCD Ekranla Geliyor

Bu yeni serinin öne çıkan özelliği, UNI FAN TL LCD'nin içine entegre edilmiş tamamen özelleştirilebilir 1.6 inç LCD ekranıdır.

Lian Li, bilgisayar kasaları ve aksesuarları konusunda lider bir üretici, UNI FAN TL LCD ve UNI FAN TL ile bir dizi entegre fanın tanıtımını yaparak 1.6 inç LCD ekran, yeni fan tasarımları ve birçok RGB aydınlatma özelliği sunuyor. Bu yeni serinin öne çıkan özelliği, UNI FAN TL LCD’nin içine entegre edilmiş tamamen özelleştirilebilir 1.6 inç LCD ekranıdır.

UNI FAN TL LCD modeli, 400×400 piksel çözünürlüğe sahip, L-Connect aracılığıyla tamamen özelleştirilebilen 1.6 inç bir LCD içeriyor. Kullanıcılar, ekranlarını GIF, MP4, JPG ve PNG dosya formatlarıyla özelleştirebilir veya CPU hızı veya sıcaklık gibi çeşitli sistem sensör bilgilerini görüntülemeyi tercih edebilirler. UNI FAN TL LCD, CPU sıcaklığı, CPU yükü, GPU sıcaklığı, GPU yükü ve fan hızı gibi sistem bilgilerini görüntüleyebilme özelliğine sahiptir.


Lian Li'nin Yeni UNI Fanları, Entegre 1,6 inç LCD Ekranla Geliyor

UNI FAN TL modeli, geliştirilmiş soğutma ve RGB aydınlatma deneyimi sunan LCP bıçaklar ve bakır kalkanlı FDB rulmanı ile gürültü ve performans açısından optimize edilmiş bir fan yapısına sahiptir. Her iki model de üst ve alt çerçevede yer alan difüz RGB şeritte uygulanan 2 LED bölgesi ile yeniden tasarlanmış bir aydınlatma tarzına sahiptir. Modeller, siyah ve beyaz renklerde, 120mm ve 140mm boyutlarında ve normal ve ters hava akışı tasarımlarında mevcuttur.

Lian Li Uni Fan TL Serisi Tamamen Özelleştirilebilir ve Entegre 1,6″ LCD’ye Sahiptir ve Aynı zamanda Daha İyi Soğutma ve RGB Aydınlatma Sunar

Lian Li'nin Yeni UNI Fanları, Entegre 1,6 inç LCD Ekranla Geliyor

UNI FAN TL LCD, 1.6 inç LCD IPS ekranıyla dikkat çeker. Bu ekran, CPU sıcaklığı, CPU yükü, GPU sıcaklığı, GPU yükü ve fan hızı gibi sistem bilgilerini gösterebilir. Ekran, L-Connect yazılımı aracılığıyla tek tek veya birden fazla fan üzerinde senkronize bir şekilde özelleştirilebilen GIF, MP4, JPG ve PNG dosya formatlarını destekler. UNI FAN TL LCD denetleyicisi, aynı anda 7 adede kadar LCD fanı barındırabilir ve her port, 3 UNI FAN TL LCD fanını destekler.

UNI FAN TL modeli, dayanıklı Liquid Crystal Polymer (LCP) malzemeden yapılmış 9 bıçak konfigürasyonuna sahiptir. Bu tasarım, bıçakların yüksek hızlarda şeklini korumasını sağlar. Fan bıçakları, TL 120 için 0.65mm ve TL 140 için 1.0mm ölçülerinde fan çerçevesine daha yakın bir konumda bulunur. Bu konfigürasyon, bıçak yüzey alanını artırarak performansı iyileştirir. Ayrıca, UNI FAN TL, fan motoru için Fluid Dynamic bearings (FDB) kullanır, bu da daha sessiz ve düzgün bir çalışmayı teşvik eder. Daha kalın bir fan çerçevesi, sağlam LCP bıçak malzemesi ve FDB’nin birleşimi, olağanüstü performansa ve düşük ses seviyelerine katkıda bulunur.

UNI FAN TL ve TL LCD modelleri, çerçevenin her iki tarafında büyük sonsuz aynalara sahiptir ve anti-vibrasyon pedlerinin kenarlarında bir RGB şeritle birlikte gelir. Bu aydınlatma tarzı, bağlı kümelerde sorunsuz bir efekt yaratır. Üst ve alt LED’ler, L-Connect aracılığıyla tek tek kontrol edilebilen iki bölgeye ayrılmıştır.

Lian Li'nin Yeni UNI Fanları, Entegre 1,6 inç LCD Ekranla Geliyor

Orjinal UNI FAN’ların birbirine bağlanabilir mekanizmasını kullanarak, kullanıcılar tek bir kablo ile güçlendirilen fan kümeleri oluşturabilirler (UNI FAN TL için tek bir portta en fazla 10 fan veya her portta 3 UNI FAN TL LCD). Her fanın içine yerleştirilmiş bir IC sayesinde, L-Connect her bir fanı otomatik olarak algılar, sistemin hava akışını optimize eder ve her grup içindeki fanın boyutunu ve konumunu akıllıca belirler.

UNI FAN TL serisi, 20 Aralık 2023 tarihinden itibaren ön siparişe açılmıştır. Fiyatlandırma şu şekildedir:

– TL 120: 32.99 dolar (tek paket), 109.99 dolar (üçlü paket ve denetleyici ile)
– TL 120 Reverse: 32.99 dolar (tek paket), 109.99 dolar (üçlü paket ve denetleyici ile)
– TL 140: 35.99 dolar (tek paket)
– TL 140 Reverse White: 35.99 dolar (tek paket)
– TL LCD 120: 46.99 dolar (tek paket), 149.99 dolar (üçlü paket ve denetleyici ile)
– TL LCD 120 Reverse: 46.99 dolar (tek paket), 149.99 dolar (üçlü paket ve denetleyici ile)
– TL LCD 140: 51.99 dolar (tek paket)
– TL LCD 140 Reverse White: 51.99 dolar (tek paket)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu