Tiktok Takipçi Satın Al

LIAN LI Yeni O11D EVO RGB Kasasını Tanıttı

LIAN LI’nin O11 serisinin son ürünü O11D EVO RGB, iki dahili L-şekilli RGB şerit içererek güzel bir aydınlatma kişiselleştirmesi sunuyor. Topluluk geri bildirimlerinden ilham alan O11D EVO RGB, esnek bir anakartı iki pozisyona ayarlanabilen, üstte 420mm radyatöre destek sağlayan ve kablo yönetim çözümü için daha fazla alan ve modülerlik sunan yeniliklerle birlikte geliyor. O11D EVO RGB, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle 159.99 $ ve 169.99 $’lık tavsiye edilen perakende fiyatlarıyla satışa sunuluyor.

Temel Özellikler

  • Üstte ve altta yer alan iki L-şekilli ışık şeridi, uygun aydınlatma efektleri ile birlikte
  • Ön ve yan temperli cam paneller, bileşenlerin ve RGB aydınlatmanın sorunsuz bir görünümü için çıkarılabilir bir destek sütunuyla
  • İki yükseklik ayarlı anakart arka I/O ve montaj noktaları
  • Üstte 420mm, yan ve altta 360mm radyatöre destek
  • Üst, yan ve altta 3 x 140mm fan desteği
  • İkinci odada daha fazla alan sunan kablo yönetimi dostu tasarım
  • Dikey GPU veya dikey GPU montajı için isteğe bağlı aksesuarlar
  • Üstte ve altta yer alan iki L-şekilli diffüz RGB ışık şeridi tasarımı

LIAN LI O11D EVO RGB, üst ve alt panellerde bulunan iki L-şekilli diffüz RGB şeridi ile dikkat çekiyor. Bu iki RGB şeridi, ana I/O panelindeki düğmeler kullanılarak kolayca ayarlanabilir. Kullanıcılar, hızlı bir şekilde 14 farklı mod arasında geçiş yapabilirler. Ayrıca, beş farklı aydınlatma seviyesini ayarlayabilir ve çeşitli renk seçenekleri arasından seçim yapabilirler.

İki Anakart Kurulum Modu

Kullanıcılar, radyatörler ve fanlar için alt kısımda geniş bir boşluk sunan maksimum 45.3mm yüksekliğe sahip yüksek modu seçebilirler. Diğer taraftan, düşük mod, üstte 83.2mm boşluk sağlar. Esnek anakart çözümüne ek olarak, kullanıcılar üstte 420mm, yan ve altta 360mm radyatöre destek sağlayabilirler. Üst, yan ve alt, her biri hızlı bir şekilde çıkarılabilir bir braket üzerine 3 x 140mm fanın monte edilebileceği şekilde tasarlanmıştır.

İkinci Odada Eşsiz Esneklik

İkinci odada, manyetik bir kablo düzenleme çubuğu kolay erişim ve düzenli bir kablo düzeni sağlar. Öne çıkan PSU montaj braketi, ekstra 15mm boşluk sağlar. İki modüler sürücü kafesi, kullanılmadığında çıkarılabilir ve bir fan hub veya kontrol cihazı monte etmek için ekstra alan yaratır. Son olarak, LIAN LI O11D EVO RGB, çift katmanlı bir kablo klipsi ve birden fazla Velcro kayışı ve bağlama noktası ile donatılmıştır, kapsamlı ve kullanımı kolay bir kablo yönetimi çözümü sunar.

Daha Fazla Seçenek

LIAN LI O11D EVO RGB, kullanıcının geleneksel sağ yönlü kasa yapısını sol yöne dönüştürmesine izin vererek farklı kurulum yapılarına ve ihtiyaçlara uygun hale getirme olanağı sunar. Ön panelin sol tarafında bulunan destek sütunu artık çıkarılabilir, böylece tüketicilere daha temiz ve akışkan bir görünüm sunar. Ayrıca, O11D EVO RGB, mevcut O11D EVO dikey GPU kiti ve dik GPU kiti ile uyumludur. 120mm, 140mm ve 160mm fanları destekleyen yeni bir ön panel mesh kiti versiyonu da mevcuttur.

Fiyat ve Uygunluk

LIAN LI O11D EVO RGB, siyah renk seçeneği için 159.99 $ ve beyaz renk seçeneği için 169.99 $ önerilen perakende fiyatıyla 21 Aralık 2023 tarihinde satışa sunuluyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu