Tiktok Takipçi Satın Al

LG, Yeni CineBeam 4K Video Projektörlerini Tanıttı

Birçoğumuz evlerimizde büyük bir televizyon izlemeyi hayal ederken, bu büyüklükteki televizyonların fiyatı biraz düşebilir.

IFA 2019’da LG yeni projektör modellerini duyurdu. Ayrıca evlerimizde büyük bir ekran için yeteri kadar yer kalmayabileceği bir alan sorunu da var. Burası projektörlerin kullanışlı olabileceği yerdir.


Bunun nedeni, projektörlerin farklı boyutlardaki ekranları yansıtabilmesidir; bu gereksinimlerinize uygun bir ekran boyutu bulabilmeniz gerektiği anlamına gelir.

Aslında, bir projektör fikrini beğenirseniz, LG‘nin en son tanıttığı bir LED projektörken kısa bir atış modeli içeren en yeni CineBeam 4K video projektörlerini tanıttığını öğrenmek istersiniz.

LG, Yeni CineBeam 4K Video Projektörlerini Tanıttı

İlgili Makaleler

Görüntülerde görebileceğiniz gibi, kısa mesafeli projektör, projektörü tavana monte etmek için daha geleneksel yöntemler yerine, kelimenin tam anlamıyla neredeyse 90’lık bir ekran boyutunu yansıtabilecek bir duvara yerleştirilebileceği anlamına geliyor. Daha uzağa yerleştirildiğinde inç veya 120 inç’e kadar.

LG’nin BT departmanı başkanı Jang Ik-hwan’a göre, “Yeni 4K projektörlerimiz evde veya ofiste eşit derecede iyi performans gösterecek kadar çok yönlü. Görüntü kalitesini ve kullanıcı rahatlığını yepyeni bir seviyeye yükselten yeni yenilikler sunan LG, modern projektörü yeniden tanımlıyor ve mümkün olanın sınırlarını zorlamaya devam ediyor. ” Henüz fiyatlandırma veya bulunabilirlik hakkında bir kelime yok, ancak LG’nin ilk çıkışını yapması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu