LG, Yeni CineBeam 4K Video Projektörlerini Tanıttı - TeknoDiot.com

LG, Yeni CineBeam 4K Video Projektörlerini Tanıttı

Abone Ol 

Birçoğumuz evlerimizde büyük bir televizyon izlemeyi hayal ederken, bu büyüklükteki televizyonların fiyatı biraz düşebilir.

IFA 2019’da LG yeni projektör modellerini duyurdu. Ayrıca evlerimizde büyük bir ekran için yeteri kadar yer kalmayabileceği bir alan sorunu da var. Burası projektörlerin kullanışlı olabileceği yerdir.

Bunun nedeni, projektörlerin farklı boyutlardaki ekranları yansıtabilmesidir; bu gereksinimlerinize uygun bir ekran boyutu bulabilmeniz gerektiği anlamına gelir.

Aslında, bir projektör fikrini beğenirseniz, LG‘nin en son tanıttığı bir LED projektörken kısa bir atış modeli içeren en yeni CineBeam 4K video projektörlerini tanıttığını öğrenmek istersiniz.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

LG, Yeni CineBeam 4K Video Projektörlerini Tanıttı

Görüntülerde görebileceğiniz gibi, kısa mesafeli projektör, projektörü tavana monte etmek için daha geleneksel yöntemler yerine, kelimenin tam anlamıyla neredeyse 90’lık bir ekran boyutunu yansıtabilecek bir duvara yerleştirilebileceği anlamına geliyor. Daha uzağa yerleştirildiğinde inç veya 120 inç’e kadar.

LG’nin BT departmanı başkanı Jang Ik-hwan’a göre, “Yeni 4K projektörlerimiz evde veya ofiste eşit derecede iyi performans gösterecek kadar çok yönlü. Görüntü kalitesini ve kullanıcı rahatlığını yepyeni bir seviyeye yükselten yeni yenilikler sunan LG, modern projektörü yeniden tanımlıyor ve mümkün olanın sınırlarını zorlamaya devam ediyor. ” Henüz fiyatlandırma veya bulunabilirlik hakkında bir kelime yok, ancak LG’nin ilk çıkışını yapması bekleniyor.

Göz atın:   ASUS, Yeni Taşınabilir Projektörü ZenBeam Latte L1’i Duyurdu

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu