Tiktok Takipçi Satın Al

Intel’in 11. Nesil İşlemcili LG Gram 2021 Dizüstü Bilgisayarlar

Intel'in 11. Nesil işlemcilerine sahip LG Gram 2021 dizüstü bilgisayarlarının, yeni bir tasarım açıkladı

Koreli teknoloji devi LG, Gram dizüstü bilgisayarlarının yeni bir serisini resmen açıkladı.

Gram serisinin 2021 baskısı, üçü kapaklı model, kalan ikisi ise dönüştürülebilir model olmak üzere beş modelden oluşuyor. Seride yeni bir tasarımın yanı sıra bazı dahili yükseltmeler de bulunuyor.


Üç kapaklı model LG Gram 17, Gram 16 ve Gram 14‘ü içerirken, iki dönüştürülebilir model Gram 2’si 1 arada 16 ve Gram 2’si 1 arada modeli içerir 14. LG Gram dizüstü bilgisayarlar hafif olmalarıyla bilinir. Gram isminin geldiği yerden inşa edilir. Gram 17 2021 olan en büyük model, selefi ile aynı ağırlıkta olan sadece 1.35 gram ağırlığındadır. Öte yandan, LG Gram 16 sadece 2,62 pound iken, Gram 14 0.99 gram ağırlığındadır.

Intel'in 11. Nesil İşlemcili LG Gram 2021 Dizüstü Bilgisayarlar

LG Gram 2021 Özellikleri

2021 LG Gram 17, geleneksel 16: 9 panele göre daha fazla dikey alan sunan 16:10 ekran kullanır. Ayrıca LG, yeni kapaklı modellerin yüzde 90’lık bir ekran-gövde oranına ulaşan yeni bir “dört kenarlı ince çerçeve tasarımına” sahip olduğunu söylüyor. Dizüstü bilgisayar ayrıca genel estetiğe katkıda bulunan küçük çerçevelerle birlikte gelir.

2021 Gram modelleri ayrıca “rahatlık ve verimlilik için” genişletilmiş bir klavye ve dokunmatik yüzey ile birlikte gelir. Bununla birlikte, dizüstü bilgisayarların en çok değişimi gördüğü yer iç kısımlarda i. Yeni Gram dizüstü bilgisayarların tümü Intel’in 11. Nesil Core işlemcilerine sahiptir ve Iris Xe grafikleri veya UHD grafikleri ile birlikte gelebilir.

Intel'in 11. Nesil İşlemcili LG Gram 2021 Dizüstü Bilgisayarlar

Tüm modeller, dizüstü bilgisayarın en az dokuz saatlik pil ömrü, hızlı bir şekilde uykudan uyanma ve diğer özellikleri onaylayan bir Intel rozeti olan Intel’in Evo programı aracılığıyla da onaylanmıştır. LG, Gram 17, Gram 16 ve 16 2’si 1 arada cihazların 19,5 saate kadar kullanım sağlayabileceğini iddia ediyor.

LG kıdemli başkan yardımcısı ve şirketin BT iş birimi başkanı Jang Ik-hwan, “Eşi görülmemiş taşınabilirlik ve birinci sınıf performansla eşanlamlı olan LG gram markası, ultra hafif ve ince dizüstü bilgisayar pazarında çıtayı yükseltmeye devam ediyor” dedi. Bir açıklamada.

“Daha zarif, daha rafine tasarımlar ve 16:10 en boy oranlı ekranlarla, hafifliklerini korurken, en yeni LG gram serimiz tüketicilere gittikleri her yerde daha iyi üretkenlik ve daha sürükleyici izleme deneyimleri yaşama olanağı veriyor.” LG, fiyatlandırma ve kullanılabilirlik ayrıntılarını henüz açıklamadı.

Intel'in 11. Nesil İşlemcili LG Gram 2021 Dizüstü Bilgisayarlar

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu