Tiktok Takipçi Satın Al

LG, G Pad 5 ile Tabletlere Geri Mi Dönüyor?

Bu açıkça son derece garip bir söylentiden ibaret. LG sadece iki yıldan fazla bir süredir tablet oyununun dışında değil, Snapdragon 821 yonga seti bu noktada kullanılamayacak kadar eski görünüyor. Söylendiği gibi G Pad 5’e referanslar, ayrıca LM-T600 veya TF10 kod adı her yerde sürünüyor.

LM-T600L (veya LMT600L), Güney Kore’de RRA tarafından bir radyo sertifikası aldı. Daha da önemlisi, aynı model numarası, LG’nin kendi sunucularında yakın zamanda bir çekirdek kaynak kodu yükleme girişinde de tespit edildi. LMT600, LMT600L ve LMT600US, başlangıçta şimdi siteden garip bir şekilde bulunmayanlara atıfta bulunulmuştur. Bu, potansiyel olarak ABD versiyonunun hala söz konusu olduğunu gösteren bir gösterge olabilir.


LG, G Pad 5 ile Tabletlere Geri Mi Dönüyor?

Söz konusu çekirdek kaynak dosyalarının kazılması, iki farklı pil kapasitesi ortaya çıkarmaktadır  6.000 mAh ve 8.200 mAh. Belki de G Pad 5’in birkaç modeli çalışmalarda olabilir, ancak bu iki pil kapasitesi biraz farklı olduğu için bu çok olası görünmüyor.

LG, G Pad 5 ile Tabletlere Geri Mi Dönüyor?

G Pad 5 ayrıca Google Play tarafından onaylandı ve birkaç önemli özellik daha ortaya çıktı. En önemlisi 10,1 inç 1920 × 1200 (16:10) ekran ve Android 9.0 Pie OS yazılım ile kullanıcıların beğenisine çıkacak. Tablet ayrıca LTE ve parmak izi donanımını destekler ve NFC bulundurmamaktadır. Snapdragon 821 işletim sistemine gelince, çekirdek kaynak dosyalarının izniyle geliyor. Görünüşe göre 4GB RAM ve 32GB dahili depolama ile eşleştirilecek. En azından G Pad 5 modellerinden birinde. Bu bilgi çeşitliliğinden ne yapmamız gerektiğinden hala tam olarak emin değiliz, ancak birkaç tesadüfden fazlası zaten yığılmış olarak görünmektedir.

 

 

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu