Tiktok Takipçi Satın Al

LG Ekonomik Bir Akıllı Telefon Üzerinde Çalışıyor

LG, Neon Plus isminde bir ekonomik akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Koreli bir şirket olan LG Electronics, önümüzdeki yılın başlarında CES 2020 dijital ve ev aletleri fuarında yeni bir ürün gamını kamuoyuna duyuruyor olacak. Mağaza vitrinlerinde görünecek akıllı telefonun uygun maliyetli versiyonuna LG Neon Plus adı verilecek.


Bu, Android işletim sisteminde çalışmaya başlayacak olan Neon hattının ilk cihazıdır. Daha önce, bu uğurun altında, düğme modelleri de dahil olmak üzere basit araçlar üretiliyordu.LG Ekonomik Bir Akıllı Telefon Üzerinde Çalışıyor

Yeni akıllı telefon, yan düğmelerde Google Asistan‘ı başlatmak için ses düğmeleri ve ayrı bir düğme ile donatılmıştır.

Şarj etme ve bilgi aktarma işlemi MicroUSB konnektörü ile yapılır. LG Neon Plus modelinin altında bir hoparlör hoparlörü ve standart bir kulaklık girişi bulunur. Cihazın iki ayrı kamerası var, arkada 8 megapiksel çözünürlük var, ön kısmı 5 megapiksel olarak kabul ediliyor. Son olarak akıllı telefon ile ilgili makalerimizi takip etmek için teknoloji haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu