LG, CES 2020'de WebOS Auto Genişletilmiş Platformunu Sergileyecek! - TeknoDiot.com

LG, CES 2020’de WebOS Auto Genişletilmiş Platformunu Sergileyecek!

Abone Ol 

LG Electronics, WebOS platformu adı verilen WebOS platformu altında araç içi bilgi-eğlence sistemine giriyor. Bağlı araçlar arasında bağlı bir merkez görevi görecek ve çeşitli çözüm ve hizmetleri destekleyen Linux tabanlı bir otomotiv bilgi-eğlence sistemidir.

LG, araba koltuğu üreticisi Adient tarafından üretilen koltuklara sahip WebOS Auto’yu bağlı bir araba ile CES 2020’de sergileyecek. İnternet radyosu ve video akışı yapabilen WebOS Auto ayrıca Qualcomm, Microsoft, MS, Qt ve Luxoft gibi birçok lider şirketle ortaklık kuruyor. Bu şirketlerin birçoğunun CES 2020’de WebOS çözümleri için de sergileri olacak.

LG, CES 2020'de WebOS Auto Genişletilmiş Platformunu Sergileyecek!

Qualcomm, 5G teknolojisi ile bağlı Qualcomm Snapdragon Otomotiv Geliştirme Platformu (ADP) entegrasyonunu sergileyecek ve Microsoft, Microsoft Bağlantılı Araç Platformu (MCVP) adlı bulut platformunu kullanan bir Ses, Video ve Navigasyon senaryosuna sahip olacak. Qt adında bir Finish şirketi tarafından geliştirilen ve görülmesi çok ilginç olacak bir İnsan Makine Arayüzü (HMI) de var.

LG Electronics Baş Teknoloji Sorumlusu Park Il-pyung, WebOS Auto’nun lansmanı hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Yeni nesil otomobiller yazılımındaki etkimizi genişletmek amacıyla çeşitli küresel teknoloji şirketleriyle işbirliği yaparak webOS Auto ekosistemini geliştirmeye devam edeceğiz.

Göz atın:   LG: Telefonlarımız Uzun Ömürlü Pil Deneyimi Sunuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu