LG Android 10 Beta Sürümü Yakın Zamanda Gelecek! - TeknoDiot.com

LG Android 10 Beta Sürümü Yakın Zamanda Gelecek!

Abone Ol 

LG, Android 10‘u LG G8 ThinQ ve V50 ThinQ serilerine taşıyacak LG OS Önizleme Programı için planlarını açıkladı. Android 10 beta için ilk cihaz LG G8 ThinQ ve ardından LG V50 ThinQ 5G ve LG V50S ThinQ 5G.

takipçi satın al
takipçi satın al

Basın açıklamasına göre LG, yıl sonuna kadar istikrarlı bir Android 10 yapısı sunmayı planlıyor ve bu üreticinin büyük ürün yazılımı güncellemeleriyle geçmiş geçmiş kaydına bakıldığında iyi bir sonuç.

LG Android 10 Beta Sürümü Yakın Zamanda Gelecek!

Kaynak: gsmarena.com

Yeni kullanıcı arayüzü, yeni hareketler, gelişmiş gizlilik kontrolleri ve dijital refah eklemeleri dahil olmak üzere tüm Android 10 özelliklerinin yanı sıra elden geçirilmiş bir görsel deneyim getirecek.

Beta programının bir parçası olmak isteyenler, LG Quick Help uygulaması aracılığıyla şarkı söylemek ve bir OTA güncellemesi için beklemek zorunda kalacaklar.

Göz atın:   Huawei Yeni Müziği ile Yine Duyguları Fethetmeye Devam Ediyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu