Tiktok Takipçi Satın Al

LG Akıllı Telefonlardan Vazgeçiyor Olabilir!

LG, her yıl en iyi incelenen Android telefonlardan bazılarını sürekli olarak piyasaya sürdü. Bununla birlikte, bir telefonun olumlu eleştiriler alması, şirket için muazzam karlar elde edeceği anlamına gelmez.

Şirketin akıllı telefon işini terk etmeyi planladığına dair birçok rapor olduğu için LG ile olan şey bu olabilir. LG’nin, özellikle CES 2021‘de yaklaşmakta olan katlanabilir akıllı telefonunu kısa süre önce piyasaya sürdüğünde işten çekildiğini görmek utanç verici olurdu.

LG, Akıllı Telefon İşinden Ayrılıyor mu?


The Elec adlı bir Kore yayınının söylentisi olarak başlayan şey, o zamandan beri kontrolden çıktı. LG’nin Küresel Kurumsal İletişim Başkanı Ken Hong, XDA Developers’a söylentinin “kesinlikle doğru olmadığını” söyledi .

Bu, işlerin sonu gibi görünüyordu, ancak daha sonra bir dizi başka Kore yayınından, şirketin çalışanlarına bir not aracılığıyla akıllı telefon işinden ayrılacağını söylediği bildirildi. The Bell ve New Daily gibi yayınlar ayrılışı bildirdi ve ona daha fazla güven verdi.

Kore Herald, buradan LG çalışanlarına aşağıdaki gibi bir not gönderildiğini bildirdi:

Akıllı telefon iş operasyonunun yönündeki herhangi bir değişiklikten bağımsız olarak, istihdam korunacaktır, bu nedenle endişelenmenize gerek yoktur.

Ek olarak, isimsiz bir LG çalışanı The Korea Herald’a şunları söyledi:

Mobil cihazlar için küresel pazardaki rekabet giderek şiddetlendiğinden, LG’nin soğuk bir karar vermesi ve en iyi seçimi yapmasının zamanı gelmiştir. Şirket, akıllı telefon işinin satışı, geri çekilmesi ve küçültülmesi dahil olmak üzere tüm olası önlemleri değerlendiriyor.

Not alındıktan sonra LG, The Verge’e notun meşru olduğunu, ancak geleceğe kadar hiçbir şeyin kesinleşmediğini doğruladı . Önemli oyuncuların akıllı telefon alanından çok sık ayrıldığını görmediğimiz için şirketin ayrılmayı düşünmesi büyük bir haber.

Görünüşe göre, LG sadece akıllı telefonları düşürmez. Bunun yerine News Pim , VinGroup adlı Vietnamlı bir firmanın akıllı telefon işini satın almakla ilgileneceğini bildirdi.

Gelecek Belirsiz

Akıllı telefon dünyası, akıllı telefon işini satmayı seçerse, şüphesiz LG’yi özleyecektir. Şirket, son yıllarda en popüler telefonları piyasaya sürmemiş olsa da, LG Wing ve yaklaşmakta olan katlanabilir telefon gibi cihazlarla yenilikte lider oldu.

Umarım LG’nin işini devralmaya karar veren firma, oldukça ilgi çekici oldukları için bu cihazlar üzerinde çalışmaya devam eder.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu