Tiktok Takipçi Satın Al

Lenovo Legion Oyuncu Akıllı Telefonu Geliyor: Özellikleri ve Fiyatı

Lenovo Legion oyuncu akıllı telefonu geliyor. Sızıntıda Lenovo Legion oyuncu telefonu özellikleri ve fiyatı nedir?

Lenovo’nun Legion markası altındaki ilk oyun akıllı telefonunun potansiyel lansmanını çevreleyen söylentiler ortalıkta dolaşıyor. Çok uzun zaman önce, Lenovo Legion telefonunu Geekbench veritabanı web sitesinde tespit edebildi.


Daha önce, cihaz tüm ihtişamıyla sergileyen sızan bir tanıtım videosunda tespit edildi. Şimdiye kadar bilmediğimiz başlangıç ​​tanıtım tarihi oldu. Temmuz ayında tanıtılması beklenen yeni bir oyuncu akıllı telefon.

Lenovo Legion oyun telefonu Temmuz ayında piyasaya sürülecek

Şirket, bugün daha önce Çin mikroblog web sitesi Weibo aracılığıyla Lenovo Legion oyun akıllı telefonunun lansmanıyla ilgili haberleri yayınladı.

Resmi göre, marka Temmuz ayında cihazı açığa çıkaracak. Bununla birlikte, marka kesin lansman tarihinin ne olacağı konusunda sessiz kaldı. Bununla birlikte, önümüzdeki günlerde cihazın daha fazla fragman takip etmesini bekleyebiliriz, bu nedenle lansman tarihi çok uzun süre gizli kalacak bir şey değildir.

Lenovo Legion Oyuncu Akıllı Telefonu Geliyor: Özellikleri ve Fiyatı

Lenovo Legion oyuncu telefonu özellikleri

Cihazın özelliklerinden bahsetmişken, Lenovo Legion’un 12GB RAM ile eşleştirilecek sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 865 işlemci (1.80GHz’de saat) ile güçlendirildiği söyleniyor. Yazılım tarafında, Lenovo Legion telefonu en yeni Android 10 işletim sistemini kutudan çıkarır.

Cihazın ekranı söz konusu olduğunda, daha önceki sızıntılar Lenovo Legion oyun telefonu için potansiyel bir 144Hz yenileme hızı ekranına işaret ediyor. Ayrıca Lenovo Legion telefonunun ’90W’ hızlı şarj hızına sahip olacağını bildiren rapor ortaya çıktı. Cihazda kullanılacak kameralara gelen Lenovo Legion telefonu, 64MP birincil kamera ve 12MP ultra geniş kamera, Önde, 20 MP kamera bulunuyor.

Lenovo Legion Oyuncu Akıllı Telefonu Geliyor: Özellikleri ve Fiyatı

Lenovo Legion Oyuncu Akıllı Telefonu Geliyor: Özellikleri ve Fiyatı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu