TeknoDiot
   
   

150 Dolarlık UMIDIGI A5 Pro Geliyor! UMIDIGI A5 Pro Özellikleri Neler?

150 Dolarlık UMIDIGI A5 Pro Geliyor! UMIDIGI A5 Pro Özellikleri Neler?

Çinli bir akıllı telefon üreticisi olan UMIDIGI, 150 dolarlık yeni üç kameralı akıllı telefonu UMIDIGI A5 Pro modeliyle geliyor!

UMIDIGI S3 Prove UMIDIGI F1 Play geçtiğimiz ay duyurulduktan sonra, gelecek hafta UMIDIGI A3 ve A3 Pro’nun üst modeli olacak olan A5 Pro modeli hakkında bazı bilgiler paylaşıldı.

Akıllı telefonun, gelişmiş kamera ve işlemci ile birlikte iyi özellikler getirmesi bekleniyor. LED flaşlı 12 0 derece ultra geniş açılı üçlü lens özelliği dünyanın en ucuz akıllı telefonu olacak.

UMIDIGI A5 Pro modelinde önde, özçekimler için 8 megapiksel kamera olacak. Görüntüde göründüğü gibi daha hızlı kimlik doğrulaması için bir arka parmak izi sensörü de bulunmaktadır.

150 Dolarlık UMIDIGI A5 Pro Geliyor! UMIDIGI A5 Pro Özellikleri Neler?

Uygun fiyatlı olmasından ötürü ekranda parmak izi okuyucu konumlandırılmamış durumda. Su damlacığı çentiği olacak tasarımsal olarak Huawei P Smart 2019 modelini andırmakta.

UMIDIGI A5 Pro, OnePlus 6T ve UMIDIGI S3 Pro’daki gibi yüksek bir ekran/gövde oranına sahip olacak. 6.3 inç IPS FHD + ekran yer alıyor. 32GB dahili depolama alanı standart model olarak geliyor. UMIDIGI A5 Pro‘da 4150 mAh batarya bulunuyor olacak. Sekiz çekirdekli işlemci UMIDIGI A5 Pro’ya güç veriyor ancak işlemcisinin modeli henüz belli olmuş dğeil. Ayrıca 6GB RAM ve 128 GB dahili depolama modeli de bulunacak. 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.