Lenovo, Dizüstü Bilgisayarlar için 50W Thinkplus 14000mAh Powerbank'ı Tanıttı! - TeknoDiot.com

Lenovo, Dizüstü Bilgisayarlar için 50W Thinkplus 14000mAh Powerbank’ı Tanıttı!

Abone Ol 

Lenovo, dizüstü bilgisayarlar için Thinkplus’ı biraz daha hızlı şarj hızı ve daha ince bir tasarıma sahip yeni bir modelle güncelledi.

Thinkplus 50W 14000mAh güç bankası hem dizüstü bilgisayarları (USB-C aracılığıyla) hem de akıllı telefonları (USB-A aracılığıyla) şarj edebilir.

Lenovo, Dizüstü Bilgisayarlar için 50W Thinkplus 14000mAh Powerbank'ı Tanıttı!

Thinkplus 50W 14000mAh güç bankası siyah ve parlak kırmızı tonlarda geliyor. Bu güç bankasının iki sürümü vardır. 43 $ ve normal bir C Tipi sürüm. Diğer sürümün ise fiyatı 57 $ olan Lenovo’nun Slim Tip portu.

Thinkplus 14000mAh güç bankası aynı anda iki akıllı telefonu (USB-A aracılığıyla) ve bir dizüstü bilgisayarı (USB-C) maksimum 50W’lık kombine çıkışta şarj edebilir. USB PD2.0, QC 2.0 / 3.0 ile uyumludur. Giriş ve çıkış aşırı gerilim, yüksek sıcaklık ve kısa devre koruması ile birlikte geliyor.

Göz atın:   Samsung, 5G Cihazlarını 2020'de 40'tan Fazla Ülkeye Getirmek İstiyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu