TeknoDiot
     
     
     

LEGO’dan Gerçek Bugatti Chiron Yapıldı

LEGO’dan Gerçek Bugatti Chiron Yapıldı

Legodan yapılan gerçek Bugatti Chiron’un boyutları orijinaliyle aynı.


Legodan yapılan Bugatti Chiron’un üzerinde kendisine ait 5 beygirlik bir motor var. Yapılmış bir anlaşma ile Lego departmanının heyecan verici bir çalışmasıyla birlikte ortaya çıktı. Tanıtılan sette orijinalinde olan pek çok işlevsel parçanın aynısı başarılı bir çalışma ile bire bir kullanılması büyük bir avantaj oldu.
LEGO’dan Gerçek Bugatti Chiron Yapıldı
Daha önceki zamanlara baktığımızda Lego’nun yine gerçek boyutlarda araba yapım projeleri bulunmaktadır, yalnız Bugatti Chiron’u diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ise kendisine ait bir 5,3 beygir güç ve 92 Nm tork üreten ve saatte 20 km/s hıza erişebilen bir motorunun olması.

Dış bölümünde 1 milyon adedin üzerinde Lego parçasının bir araya getirilerek aktif arka spoiler ve LED ışıklandırma gibi bir çoğunun gerçeği yansıtması ayrı bir haz veriyor.

LEGO’dan Gerçek Bugatti Chiron Yapıldı

[sp-related style=”dark” id=”28255″]

İç bölümünde ise direksiyon, hız göstergesi ve pedallar aynı gerçeğinde ki gibi işlevgörmesi heyacan katıyor.
LEGO’dan Gerçek Bugatti Chiron Yapıldı
Yaklaşık 13.500 saatlik bir operasyonun mahsulü olan Bugatti Chrion’un direksiyonu başına markanın geliştirici ekibinden Andy Wallace’ın oturmasıda ayrı bir jest oldu.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Geri Kazanılmış Pet Şişeden Koltuk Döşemesi

Buğra Noyan

Karşınızda Yeni Renault Clio (Renault Clio 2019)

Buğra Noyan

Yeni Mercedes-Benz A-Serisi, Kompakt Sınıfta Standartları Belirliyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.