Tiktok Takipçi Satın Al

Lee Sin CT

Bu makalemizde size League of Legends Lee Sin karakterinin CT'larını sizlere listeliyoruz. lee sin ct, ct lee sin, lol lee sin ct, lee ct, ct lee...

Lee Sin CT karakterleri nedir? Lee Sin olarak bilinen karakterin bir diğer adı da kör keşiştir. oyunun yazmış olduğu hikayeye göre kadim dövüş sanatı ustalarından bir tanesidir.


Her türlü zorluğu ejderha ruhunun öne çıktığı özüyle ajan bu karakter çok nitelikli bir dövüşçüdür. Yıllar önce görüş yeteneğini kaybetmesine rağmen bu savaşçı yaşamış olduğu hayatını üzerinde bulunduğu topraklara adamıştır.

Topraklarında ortaya çıkan kavga dövüş veya herhangi bir kötü olayda ortaya çıkan bu karakter ülkesinde düzeni sağlamaktadır. Hiçbir savaş eşyası olmayan bu karakterin öne çıkan özelliği ise alevli yumrukları ve dönen tekmesidir. Oyunda ki rolü dövüşçü niteliğinde olan bu karakterin zorluk seviyesi ise orta derecedir. Hemen hemen herkesin kullandığı karakterlerden bir tanesi olan bu oyuncu oldukça popülerdir.

İçerik

İlgili Makaleler

Lee Sin CT Karakterleri

  • Akali
  • Kha’Zix
  • Talon
  • Rengar
  • Shaco

Lee Sin CT

Lee Sin Yetenekleri

  • Pasif (Artçı Rüzgâr): karakter pasif yeteneği sayesinde herhangi bir yetenek kullandıktan sonraki 2 normal saldırısı saldırı hızı kazandırır ve kaybettiği enerjiyi geri iade eder.
  • Ses Dalgası / Titreşim Darbesi (Q): karakter bu yeteneği kullandığında rakiplerinin yerini tespit etmek için yolladığı ses dalgası çarptığı ilk ekibi fiziksel hasar verir. Eğer ses dalgası bir rakibe isabet ederse bu karakter sonraki 3 saniye boyunca titreşim darbesi gerçekleştirir. Eğer ses dalgaları biz şampiyona isabet ederse rakibin üstüne doğru atılır rakibin etik an miktarına bağlı olarak fiziksel hasar verir.
  • Koruma Güdüsü / Demir İrade (W): karakter bu yeteneği kullandığını koruma güdüsü sayesinde takım arkadaşına doğru atılarak kendini ve onu hasardan korur. karakter koruma güdüsünü kullandıktan 3 saniye boyunca demir iradeyi kullanabilir. karakter demir irade kullanıldığında ise 4 saniye boyunca can çalma ve can emme elde eder.
  • Fırtına / Sakatla (E): karakter fırtına yeteneğini kullandığında yere vurarak büyük hasar veren ve vurduğu birimi görünür kılan bir şok darbesi gönderir. Eğer fırtına bir rakibe vurursa karakter bundan sonraki 3 saniye boyunca sakatla yeteneğini kullanabilir. Sakat ve yeteneğini kullandığında da karakter rakiplerini sakatlanarak hareket hızlarını 4 saniye boyunca azaltır.
  • Ejderhanın Gazabı (R): karakter bu yeteneği kullandığında güçlü bir döner tekme ile hedefini geri savurur ve hedefe çarptığı bütün rakiplere de fiziksel hasar verir.

Bu içeriğimizde League of Legends’in önemli karakterlerinden biri Kaisa yeteneklerine ve Lee sin CT listesine yakından baktık. Diğer güncel League of Legends haberlerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Lee Sin CT

Lee Sin CT

Lee Sin CT

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu