TeknoDiot
     
     
     

League of Legends’te Bronz 5 Kalkıyor!

League of Legends'te Bronz 5 Kalkıyor!

Lol geliştiricilerinden yapılan açıklamaya göre oyuna yeni özellikler ve yeni rank sistemi geliyor. Gelen rank sistemi ile Bronz 5 kalkıyor, Bronz 5’ten çıkamıyorum derdi bitiyor!

Haberimizle ilgili detaylı bilgilere geçmeden önce aşağıdaki videoyu Türkçe açıklamalı olarak izleyebilir gelecek güncellemeleri öğrenebilirsiniz.

  1. Dereceli sistemde ilk 10 maç atıp sonrasında ligimiz belli oluyordu. Şimdi ise ilk maçtan itibaren sürekli LP alarak liglerden yükselişimizi göreceğiz.
  2. İki yeni lig gelecek. Bunlardan birinci olan lig Demir, ikinci olan lig Üstatlık ligi olacak. Bu geliştirmeden sonra tüm liglerdeki 5 sıralama ligi düşerek 4e iniyor.
  3. Yeni liglerin ikonları değişecek. Yeni ikonlar Runeterra’nın bölgelerinden, malzemelerinden ve estetik anlayışından ilham alacak.

Yükselişinizi kafanızda tasarlamaya çoktan başladıysanız yeni aşamalarla mücadelenize yeni basamaklar eklediğimizi düşünüp canınız sıkılabilir. Bu yüzden küme sayısını beşten dörde indiriyoruz. Evet, bu da demek oluyor ki önümüzdeki sezon League of Legends’da bir tane bile Bronz V oyuncusu olmayacak. Daha fazla detay için buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Fortnite’da Ünlü Yayıncı “Ninja”nın Özel Kostümü Geliyor

Buğra Noyan

Google Play’de 2017’nin En İyi Oyunları Belli Oldu!

Buğra Noyan

PlayStation Oyunları %70’e Varan İndirimde!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.