League of Legends'te Bronz 5 Kalkıyor!

League of Legends’te Bronz 5 Kalkıyor!

Abone Ol 

Lol geliştiricilerinden yapılan açıklamaya göre oyuna yeni özellikler ve yeni rank sistemi geliyor. Gelen rank sistemi ile Bronz 5 kalkıyor, Bronz 5’ten çıkamıyorum derdi bitiyor!

takipçi satın al
takipçi satın al

Haberimizle ilgili detaylı bilgilere geçmeden önce aşağıdaki videoyu Türkçe açıklamalı olarak izleyebilir gelecek güncellemeleri öğrenebilirsiniz.

  1. Dereceli sistemde ilk 10 maç atıp sonrasında ligimiz belli oluyordu. Şimdi ise ilk maçtan itibaren sürekli LP alarak liglerden yükselişimizi göreceğiz.
  2. İki yeni lig gelecek. Bunlardan birinci olan lig Demir, ikinci olan lig Üstatlık ligi olacak. Bu geliştirmeden sonra tüm liglerdeki 5 sıralama ligi düşerek 4e iniyor.
  3. Yeni liglerin ikonları değişecek. Yeni ikonlar Runeterra’nın bölgelerinden, malzemelerinden ve estetik anlayışından ilham alacak.

Yükselişinizi kafanızda tasarlamaya çoktan başladıysanız yeni aşamalarla mücadelenize yeni basamaklar eklediğimizi düşünüp canınız sıkılabilir. Bu yüzden küme sayısını beşten dörde indiriyoruz. Evet, bu da demek oluyor ki önümüzdeki sezon League of Legends’da bir tane bile Bronz V oyuncusu olmayacak. Daha fazla detay için buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Göz atın:   Dying Light 2 Süresiz Olarak Ertelendi

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!