Tiktok Takipçi Satın Al

League of Legends’te Bronz 5 Kalkıyor!

Lol geliştiricilerinden yapılan açıklamaya göre oyuna yeni özellikler ve yeni rank sistemi geliyor. Gelen rank sistemi ile Bronz 5 kalkıyor, Bronz 5’ten çıkamıyorum derdi bitiyor!

Haberimizle ilgili detaylı bilgilere geçmeden önce aşağıdaki videoyu Türkçe açıklamalı olarak izleyebilir gelecek güncellemeleri öğrenebilirsiniz.


  1. Dereceli sistemde ilk 10 maç atıp sonrasında ligimiz belli oluyordu. Şimdi ise ilk maçtan itibaren sürekli LP alarak liglerden yükselişimizi göreceğiz.
  2. İki yeni lig gelecek. Bunlardan birinci olan lig Demir, ikinci olan lig Üstatlık ligi olacak. Bu geliştirmeden sonra tüm liglerdeki 5 sıralama ligi düşerek 4e iniyor.
  3. Yeni liglerin ikonları değişecek. Yeni ikonlar Runeterra’nın bölgelerinden, malzemelerinden ve estetik anlayışından ilham alacak.

Yükselişinizi kafanızda tasarlamaya çoktan başladıysanız yeni aşamalarla mücadelenize yeni basamaklar eklediğimizi düşünüp canınız sıkılabilir. Bu yüzden küme sayısını beşten dörde indiriyoruz. Evet, bu da demek oluyor ki önümüzdeki sezon League of Legends’da bir tane bile Bronz V oyuncusu olmayacak. Daha fazla detay için buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu