Tiktok Takipçi Satın Al

League of Legends, Nintendo Switch’e mi Geliyor?

Daha önce, Riot League of Legends: Wild Rift’i duyurdu. Bu, esasen şirketin konsolosların yanı sıra mobil cihazlarda oynatılmak üzere yeniden tasarlanması dışında, şirketin inanılmaz derecede popüler olan League of Legends oyununun yeni bir sürümüdür. Riot, hangi konsolların oyunun başlatılacağını belirtmedi ancak Nintendo Switch’in bir olasılık olabileceği görülüyor.

Riot’un Nintendo Switch’e referans verdiği görünen web sitesinde yer alan bir iş listesine göre anahtardaki Wild Rift’e spesifik bir referans bulunmamakla birlikte, Xbox, PlayStation ve Switch’i kapsayan çapraz platform oyunlarını tanıyan geliştiriciler için görünüyor.

Ayrıca, bir yazılım mimarı için, iş gereksiniminin açıklamasına göre, “Aşağıdaki platformlardan iki veya daha fazlasıyla deneyim ve anlayış: Microsoft Windows işletim sistemi (masaüstü), iOS veya Android işletim sistemi (mobil), XB1, PS4, Nintendo Anahtar (konsol). ”


League of Legends, Nintendo Switch'e mi Geliyor?

Wild Rift’in Switch’e gelmesi bizi şaşırtmazdı. Nintendo’nun en yeni konsolu, öncekilerden daha fazla olan geliştiriciler arasında oldukça popüler gözüküyor, Wii U. Plus, Switch ve Switch Lite, Legends Ligi’nin taşınabilirliği ile: Wild Rift mükemmel bir seçim gibi görünüyor. Ayrıntılar şimdilik sınırlı, ancak şirket 2020 sürümünün yayınlanmasını planlıyor, bu nedenle yakında daha fazla ayrıntı paylaşılmasını bekliyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu