TeknoDiot
     
     
     

League of Legends, Nintendo Switch’e mi Geliyor?

League of Legends, Nintendo Switch'e mi Geliyor?

Daha önce, Riot League of Legends: Wild Rift’i duyurdu. Bu, esasen şirketin konsolosların yanı sıra mobil cihazlarda oynatılmak üzere yeniden tasarlanması dışında, şirketin inanılmaz derecede popüler olan League of Legends oyununun yeni bir sürümüdür. Riot, hangi konsolların oyunun başlatılacağını belirtmedi ancak Nintendo Switch’in bir olasılık olabileceği görülüyor.

Riot’un Nintendo Switch’e referans verdiği görünen web sitesinde yer alan bir iş listesine göre anahtardaki Wild Rift’e spesifik bir referans bulunmamakla birlikte, Xbox, PlayStation ve Switch’i kapsayan çapraz platform oyunlarını tanıyan geliştiriciler için görünüyor.

Ayrıca, bir yazılım mimarı için, iş gereksiniminin açıklamasına göre, “Aşağıdaki platformlardan iki veya daha fazlasıyla deneyim ve anlayış: Microsoft Windows işletim sistemi (masaüstü), iOS veya Android işletim sistemi (mobil), XB1, PS4, Nintendo Anahtar (konsol). ”

League of Legends, Nintendo Switch'e mi Geliyor?

Wild Rift’in Switch’e gelmesi bizi şaşırtmazdı. Nintendo’nun en yeni konsolu, öncekilerden daha fazla olan geliştiriciler arasında oldukça popüler gözüküyor, Wii U. Plus, Switch ve Switch Lite, Legends Ligi’nin taşınabilirliği ile: Wild Rift mükemmel bir seçim gibi görünüyor. Ayrıntılar şimdilik sınırlı, ancak şirket 2020 sürümünün yayınlanmasını planlıyor, bu nedenle yakında daha fazla ayrıntı paylaşılmasını bekliyoruz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Steam’de 61 TL’lik Yarış Oyunu Kısa Süreliğine Ücretsiz

Buğra Noyan

ASUS ROG Strix Carry Mouse Modeli Duyuruldu!

Uğur Aydemir

WhatsApp’tan Bitcoin Alma Dönemi Başladı

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.