Tiktok Takipçi Satın Al

League of Legends 9.11 Yaması Yayında

Yeni gelen güncelleme ile kritik bilgileri sizlere aktardığımız League of Legends yama notları rehberimize hoşgeldiniz.

Öncelikle Riot tarafından paylaşın öne çıkan videosunu izleyerek rehberimize başlamanızı tavsiye ediyoruz. Bu yamada çeşitli şampiyonlar için ufak dengeleme çalışmalarına ek olarak, Janna ve Yuumi için daha büyük güncellemelerimiz var. Ek olarak Zac’i 7.9 Yaması’ndan önceki haline yaklaştırıyor ve 9.10’da Master Yi’ye getirdiğimiz değişikliklerde ek çalışmalara giriyor.


Dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların oylarıyla belirlenen Minik Şeytan Tristana, bu yama döngüsünde muziplikleriyle aramıza katılacak. Ayrıca kullanıldığında özel etkileşimler sağlayan Sevgi Pofudukları Simgesi de daha uzun bir süreliğine mağazada!  Minik Şeytan Tristana 30 Mayıs 2019 tarihinde oyuna geliyor;

League of Legends 9.11 Yaması Yayında

Son olarak Şampiyonluk Aşaması oyuncuları, 9.11’den itibaren uzun süredir beklenen altın dönüş animasyonunu derecesiz sıralarda ve Şampiyonluk Aşaması’nda oldukları dereceli sıralarda kullanabilecek.

İlgili Makaleler

:: League of Legends 9.11 Yama Notları

Şampiyonluk dönüşü

Şampiyonluk Aşaması oyuncuları bütün derecesiz sıralarda oyun içi özel bir dönüş animasyonuna sahip. Dereceli sıralardaysa oyuncular özel animasyonu sadece Şampiyonluk Aşaması’nda oldukları zaman görebiliyor.

Şampiyonluk Dönüşü, normal dönüş animasyonunun oynatıldığı zamanlarda ortaya çıkıyor; fakat oynanış netliğini sağlamak adına Baron güçlendirmeli dönüşü ve mini haritadaki mavi efekti değiştirmiyor.  Eğer bir oyuncu Şampiyonluk Aşaması’ndan düşerse Şampiyonluk Dönüşü’nü kaybediyor ve oyuncu sadece aşamaya yeniden çıkarsa animasyon geri geliyor.

Sevgi Pofudukları

Simgeyi alan ve Sihirdar Vadisi’yle Sonsuz Uçurum’da arkalarında parıldayan gökkuşakları bırakarak dolaşan herkese teşekkür olarak, Sevgi Pofudukları’nın mağazada kalacağı süreyi uzatıyoruz. Tabii Simgeyi kullandığınızda ortaya çıkan etkileşimlerin (oyun içindeki gökkuşağı sığınak animasyonu ve gökkuşağı poro profil arka planı) oyunda kalma süresini de unutmuyoruz.

Sevgi Pofudukları’nı Onur Ayı’nın sonuna kadar kullanabilmeniz için, simge 1 Temmuz 2019 saat 09.59’a kadar mağazada kalacak. Ayrıca sığınak animasyonu da aynı tarihe kadar kullanılabilecek. Profil arka planıysa 9.14 Yaması’nda kaldırılacak.

[sp-related style=”dark” id=”47335″]

Giderilen Hatalar

  • Draven’ın R – Ölüm Pervanesi‘nin hasarı, isabet ettiği hedeflerin sayısına bağlı olarak doğru bir şekilde azalıyor.
  • Haşmetli Hydra’nın isabet halindeki hasarı artık kuleler üzerinde tetiklenmiyor.
  • Ölümün Dansı’na sahipken bir Aery kullanıcısından hasar almak, artık Aery’nin oyuncuya sürekli hasar vermesine sebep olmuyor.
  • Shaco’nun R – Halüsinasyon‘unun kopyası, şampiyonlara Shaco’nun hasarının %75’i yerine %60’ını vermiyor.
  • Takımı Vadi’nin Alameti’ni çaldığında, Lissandra’nın Pasif – Buzdoğan İtaati‘nin Donmuş Köleleri Alamet’in Gözünü artık alamıyor.
  • Muhafız’ın ipucu yetenek gücü oranını 0,25 veya %25 yerine, artık doğru bir şekilde %0,25 olarak gösteriyor.
  • Kara Valkyrie Diana’nın Q – Hilal Saldırısı‘nın Ay Işığı etkisinin parçacıkları şampiyonun üzerinden kaybolduktan sonra artık kısa bir süreliğine yeniden ortaya çıkmıyor.

Yakında Gelecek Kostüm ve Renkler

Minik Şeytan Tristana

League of Legends 9.11 Yaması Yayında

Bu yamanın çıkışını takip eden günlerde yayınlanacak renkleri aşağıda bulabilirsiniz:

League of Legends 9.11 Yaması Yayında

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu