Tiktok Takipçi Satın Al

Layers of Fear 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

İlk oyunu Layers of Fear ile kendi kitlesini yaratmayı başarmış olan bağımsız oyun türünün önde gelen örneklerinden Layers of Fear, devam oyunu ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Layers of Fear 2 adıyla çıkış yapacak oyunun çıkış tarihi kesinleşti.


Resmi olarak açıklanan çıkış tarihlerine göre oyun 28 Mayıs itibarıyla oyun dünyasıyla buluşacak. Layers of Fear 2 oyununda korku ve macera ögelerinin güçlü bir şekilde oyun içinde yer edineceği de ayrıca belirtiliyor. İlk oyunda zayıf hikayesini güçlü atmosferiyle dengeleyen oyunun yeni oyunda nasıl bir özelliğe sahip olacağı merakla bekleniyor.

Layers of Fear 2 çıkış tarihi

Bend Studio tarafından geliştirilmiş olan Days Gone ile yolumuza devam edeceğız. “Peki sırada hangi korku oyunu var?” diye soracak olursanız, Layers of Fear 2 diyelim. Gun Media ve Bloober Team, geliştirmekte olduğu oyunu için çıkış tarihini duyurdular.

Layers of Fear 2’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

İlk Layers of Fear oyununda alkolik bir ressamın hikayesine ortak olmuştuk. Mekanın sürekli değişip durduğu devasa bir malikanede geçen oyunda, birbirinden garip olayların sonucunda yüreğimiz sürekli ağzımıza gelmişti. Benzer bir deneyimi Layers of Fear 2 oyununda da yaşayacağımızdan şüphemiz yok. Hatta belki de daha fazlasını yaşayacağız. Ve neyse ki bunun için fazla beklememize gerek yok.

Gun Media ve Bloober Team, Layers of Fear 2 oyununun Steam sayfası üzerinden yaptıkları yeni açıklama ile oyunun PlayStation 4PC ve Xbox One platformlarında 28 Mayıs 2019 tarihinde satışa sunulacağını duyurdular.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu