La Casa De Papel’in Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu

Abone Ol 

Netflix‘in en popüler dizilerinden biri olan La Casa De Papel’in yeni sezonu yani 4.sezon tarihi izleyicilerle paylaşıldı!

La Casa De Papel 4. sezon ne zaman? La Casa De Papel yeni sezon tarihi açıklandı! İspanyolcası olan Money Heist olan La Casa De Papel’in heyecan veren senaryosu Temmuz ayında 3.kez izleyenlerle buluşmuştu.

La Casa De Papel 3. sezon sonunda belirsizliklerle bitmişti ve tüm izleyiciler merakla La Casa De Papel 4. sezonu beklemeye başlamıştı. Merak edilen La Casa De Papel yeni sezon tarihi sonunda açıklandı.

La Casa De Papel Netflix’in en popüler dizilerinden biridir ve üçüncü sezonu Temmuz ayında yayınlanmıştı. Büyük bir yeni soygun planı yöneten ekibin kilit ilavesi olan 3. sezonda Palermo karakterini oynayan Arjantinli oyuncu Rodrigo de la Serna, Arjantinli site Cadena 3’e dördüncü sezonun bitmiş olduğunu ve Ocak ayında Netflix’te yayınlanacağını söyledi.

La Casa De Papel 4. sezon ne zaman?

Önceki sezonları büyük bir heyecanla izlenen La Casa De Papel yeni sezonu 18 Ocak 2020 tarihinde izleyiciyle buluşacak. En son İspanya Merkez Bankası’nda yarım kalan hikaye serüvenine yakın tarihte devam edecek.

Netflix Italia, ilk görüldüğü gibi ilk yedi gün içerisinde 3. sezondan en az bir bölüm görmüş 34 milyondan fazla hesabı olan Money Heist’in İngilizce’nin en çok izlenen TV dizisi olduğunu söyleyerek, dizinin popülerliği hakkında ek yorumlar yaptı . Bunların% 70’i sezonu sadece bir haftada bitirdi.

 

Göz atın:   Netflix Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası ve Çözümü

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

s

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu