Tiktok Takipçi Satın Al

La Casa De Papel 3. Sezon’dan İlk Video Paylaşıldı

Evet hasretin bitmesine az kaldı. La Casa De Papel izleyicileri sabırsızlıkla bekliyordu. La Casa De Papel 3. Sezon’dan ilk video paylaşıldı.

Netflix‘in popüler dizisi La Casa De Papel‘in 3. sezonu devam edecek mi yoksa final mi yapacak? Sorusunun cevabı geçtiğimiz aylar içerisinde yetkililer tarafından açıklanmıştı ve La Casa De Papel 3. Sezon’da da Netflix’de yerini alacak. Sürekleyici senaryosu ile izleyenleri ekrana kitleyen yapım dünya çapında da oldukça sevildi.


La Casa De Papel 3. Sezonu hakkında Netflix‘den ilk video geldi. Trailer gibi diyebileceğimiz bir video. Yayınlanan videoda Profesör ve ekibi bizleri karşılıyor sonrasında da yönetmen koltuklarına benzer bir sanalyede tüm ekibin ismi yazıyor ve herkes kendi sandalyesine oturuyor, tabii sadece Profesör ve ekibi yok, dizi yönetmeninden, senaristine kadar birçok kişi videoda yer alıyor ve oyunculara 3. sezonun senaryosu verilerek okumalar başlıyor. Video sonunda da 2. sezonun sonunda öldü sanılan Berlin bizleri karşılıyor.

La Casa De Papel 3. Sezon'dan İlk Video Paylaşıldı

La Casa De Papel?

La Casa De Papel, oldukça mükemmel bir yapım. Aslında İspanyol televizyonlarında yayınlanan ve pek ümidi olmayan bir diziydi. Netflix alana dek. La Casa De Papel adlı dizi bir soygun hikayesidir. Bir grup, bir darphaneyi ele geçirir ve orayı müdafa eder. Saatler süren bu serüvende sizlere spoiler vermeyi hiç istemeyiz..:) Bu dizide pek çok anlamlı içerik ve alt mesaj bulunuyor.. Bununla kalmıyor, dizi Türkiye’nin ona büyük ilgisinin pek farkında! Bu yüzden yeni 3. sezonun Türkiye’de geçecek olması, yeni Türk Oyuncunun gelmesi gibi pek çok havadis dolaşıyor. Umarım öyle olur.

[sp-related style=”dark” id=”16393″]

Tanıtım bültenlerinden öğrenebildiğimiz kadarıyla Profesör’ün ekibi genişliyor. İşte yayınlanan video;

Berlin Geri Dönüyor?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu