Tiktok Takipçi Satın Al

İlk Türk Netflix Dizisi The Protector Yayınlandı!

Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız (The Protector) sonunda yayınlandı. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizinin ikinci sezonu da geçtiğimiz hafta onay almıştı.

Çağatay Ulusoy’un yer aldığı The Protector‘un birinci sezonu artık platform üzerinden izlenebilir durumda. Yaklaşık 45 dakikalık 10 bölümden oluşan dizinin tamamına Netflix‘ten erişim sağlayabilirsiniz.


Netflix’in ilk Türk dizisi olmasından dolayı ayrıca merak ettiğimiz Hakan: Muhafız (The Protector) için bugüne kadar yalnızca tek fragman yayınlanmıştı. Artık merakla beklenen gün geldi ve 14 Aralık bugün ilk sezonu Netflix üzerinden yayınlandı. Biz yayınlandığı anda hemen izledik ilk bölümünü ve gerçekten Netflix dokunuşu olduğu anlaşılıyor. Bakalım izleyenler ne düşünecekler dizi hakkında?

[sp-related style=”light” id=”32640″]

The Protector Dizisinin Konusu:

Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz.

Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak!

Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda, ünlü oyuncular Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu