Tiktok Takipçi Satın Al

Tüm HBO Uygulamaları HBO Max ile Birleşecek

WarnerMedia, tüm HBO uygulamalarını HBO Max ile birleştirmeyi planlıyor.

WarnerMedia ve ana şirketi AT&T, marka bilinci oluşturma konusunda en iyisi değil. Artık her biri belirli bir kullanım senaryosuna hitap eden üç ayrı HBO uygulaması var, ancak şimdi şirket bunları tüm platformlarda birleştirmeye çalışıyor.


Şu anda üç HBO uygulaması var. HBO Now, çevrimiçi aylık abonelik hizmeti içindir, HBO Go, kablolu TV girişinizle HBO aboneliklerini izlemek içindir ve HBO Max, HBO Go’nun daha fazla içeriğe sahip yeniden markalı sürümüdür. Hiç karmaşık değil, değil mi?

Android dahil çoğu platformda, HBO Now uygulaması HBO Max’e yeniden markalaştırıldı. Ancak, WarnerMedia henüz yeni Max kataloğunu Roku veya Amazon akış cihazlarına getirmek için anlaşmaları kesinleştirmedi, bu nedenle bu platformlardaki HBO Now uygulaması sadece ‘HBO’ olarak yeniden adlandırılıyor. WarnerMedia The Verge’ye marka anahtarının önümüzdeki aylarda yayılacağını söyledi.

İlginizi çekebilir: HBO, The Last of Us Dizisi İçin Kolları Sıvadı!

İlgili Makaleler

Tüm HBO Uygulamaları HBO Max ile Birleşecek

Aynı zamanda, HBO Go uygulaması kullanımdan kaldırılıyor ve kablo sağlayıcılarından HBO aboneliği olan herkes HBO Max uygulamasında oturum açabilecek. HBO Max zaten çoğu büyük kablo ve uydu TV sağlayıcısıyla çalışıyor , ancak muhtemelen WarnerMedia eski uygulamayı kapatmadan önce tüm sağlayıcılar HBO Max ile çalışana kadar bekleyecek.

Özetle, HBO Now artık sadece HBO Max (şimdilik Roku ve Amazon cihazları hariç) ve HBO Go kullanıcıları Max uygulamasına giriş yapacak. Hala biraz kafa karıştırıcı, ancak yinelenen uygulamalara sahip olmaktan çok daha iyi.

Tüm HBO Uygulamaları HBO Max ile Birleşecek

Tüm HBO Uygulamaları HBO Max ile Birleşecek Tüm HBO Uygulamaları HBO Max ile Birleşecek Tüm HBO Uygulamaları HBO Max ile Birleşecek Tüm HBO Uygulamaları HBO Max ile Birleşecek

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu