Tiktok Takipçi Satın Al

Konami, 28 Ekim’de eFootball 2022’yi Düzeltme Sözü Verdi

Konami, başarısız bir başlangıçtan sonra 28 Ekim'de eFootball 2022'yi düzeltme sözü verdi.

Konami, Twitter’da PES serisinin halefi olan eFootball 2022’nin 28 Ekim’de büyük bir yama alacağını duyurdu.


Oyun, Eylül ayının sonunda PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series için piyasaya sürüldü ve sayısız hata ve sorun nedeniyle kullanıcılardan bir hoşnutsuzluk dalgasıyla karşı karşıya kaldı. Şimdi projenin Steam’deki reytingi 19 bin yorumla sadece %11.

Geliştiriciler, 0.9.1 yamasının oyuncuların daha önce bahsettiği sorunları çözeceğine ve konuşmaya devam edeceğine söz verdi. Konami, kullanıcılara hataları bildirdikleri için teşekkür etti ve hata raporları göndermeye devam etmelerini istedi. Stüdyo, planlanan güncellemenin ayrıntılarını daha sonra sunacak .

Oyuncular eFootball’u güncel olmayan grafikler, kilitli kare hızları, zayıf sunucu bağlantıları, uzun indirmeler, optimizasyon eksikliği, futbol animasyonlarıyla ilgili hatalar ve daha fazlası nedeniyle eleştirdi.

Konami’nin eFootball 2022 oyunu tam bir felaket

30 Eylül’de eFootball 2022 futbol simülatörü PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve Series S’de piyasaya sürüldü. Steam izleyicileri şimdiden oyun boyunca paten kaymaya başladı. Kullanıcılar, çok sayıda sorun nedeniyle Valve sitesinde projenin derecelendirmesini bozdu.

Konami, 28 Ekim'de eFootball 2022'yi Düzeltme Sözü Verdi

Başka bir kullanıcı, “eFootball 2022, modern oyun sunumu fikirleriyle ilgili yanlış olan her şey; ve içeriğin nasıl parçalanıp paraya dönüştürülebileceği, yalnızca hayal edilebilecek en beceriksiz şekilde yürütüldüğü. Eskiden tek, çok yönlü bir spor oyunu olan, diğer tüm spor oyunları gibi – hatta aşağılık NBA 2K bile – hala; ve parçalarını parça parça satmayı vaat ederek onu parçalara ayırır. Burada bir kariyer modu, orada çok oyunculu bir turnuva”.

“Bunu bir hafta boyunca oynarken kendime aynı soruyu tekrar tekrar sormam gerekti: neden? Konami’nin bir şeyleri değiştirme ihtiyacı asla söz konusu olmadı; ama alabilecekleri tüm olası kombinasyonlardan; onları “Temel Olarak Bozulmuş Futbolla Garip Modüler Fiyatlandırma Sistemi”ni seçmeye ne bıraktı? Serinin köklerine sade bir dönüşten PES’in kült statüsünü benimsemeye kadar hemen hemen her şey kesinlikle tercih edilirdi” diyor bir kullanıcı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu