Tiktok Takipçi Satın Al

Komando Online Oyunu Hakkında Her Şey

Online bir askeri strateji olan Komando Online oyunu yeni nesil arayüz tasarımı ile dizayn edilen ve gerçek askerlikte yapılan hemen hemen tüm faaliyetler yapılabiliyor.

Sabah içtimasından mıntıka temizliğine, askeri eğitimlerden nöbet tutmaya ve yemekhanede yapılan tüm görevlerin gerçekleştirildiği bu oyunda online olarak arkadaşlarınızla birlikte tüm askeri faaliyetleri heyecanla gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik günün bitiminde arkadaşlarınızla kazancınızı da paylaşma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Nasıl Kayıt Olunur?


Kullanmakta olduğunuz aktif e-posta adresinizle Komando Online oyununa rahatlıkla üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi belirleyerek mail adresinize gelen aktivasyonu gerçekleştirdiğiniz anda oyuna katılabilirsiniz.

Komando Online Oyununda Neler Yapılabilir?

Oyun içinde belirlenen birtakım görevler bulunuyor. Bu görevleri sırasıyla yerine getirerek hem kasanızdaki parayı çoğaltabilir hem de oyundaki can sayınızı arttırma imkanı yakalayabilirsiniz. Oyun içinde dilediğiniz ülkelere üsler kurarak kasanızı daha da yükseltebilirsiniz. Oyun içinde satın aldığınız askeri ürünleri satarak da oyundaki bakiyenizi yükseltebilirsiniz. Kazandığınız para ile koruma gücünüzü arttırarak gireceğiniz savaşların favorisi siz olabilirsiniz.

Komando Online Oyunu Hakkında Her Şey

Komando Online Oyununda VİP Üyeliğin Avantajları Nelerdir?

Koruma Birlikleri Oluşturabilirsiniz

Komando Online oyununda VİP üyelik edinerek koruma birliğinizi oluşturma şansı yakalayabilirsiniz. Oyunda Kara Kuvvetleri, Deniz Kuvvetleri, Hava Kuvvetleri, Komando Kuvvetleri ve Özel kuvvetler adı ile 4 adet koruma birliği bulunuyor. Bu birlikleri açmak istediğinizde oyunda belirlenen seviyeye gelmiş olmanız gerekiyor. Ayrıca bu birlikleri alabilmek için kasanızdaki para tutarını yükseltmiş olmanız da gerekmektedir.

Alışveriş Yapabilirsiniz

Komando Online oyununda VİP üye olduğunuz takdirde oyunun menüsünde bulunan ‘’Alışveriş Yap’’ menüsüne girerek ihtiyaç duyduğunuz teçhizatları satın alabilirsiniz. Bu teçhizatlar arasında tabanca, taarruz gemisi, zırhlı araçlar, F-16 savaş uçağı, uçaksavar ve füze sistemi gibi birçok seçenek bulunuyor. Kasa durumunuza göre bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Gişe İşlemleri

Oyunun menüsündeki gişe işlemleri menüsü üzerinden anlık olarak cebinizdeki ve kasanızdaki para durumunu takip edebilirsiniz. Menüdeki kutuya istediğiniz miktarı yazabilir, yatır ve çek kutuları ile bankaya para yatırıp çekebilir hatta kredi de çekebilirsiniz. Hesabınızdaki parayı faize yatırarak paranızı arttırabilirsiniz. Oyun üzerinden dilediğiniz arkadaşlarınıza para transferi de sağlayabilirsiniz. Bu transfer için menüdeki kutuya göndereceğiniz tutarı yazabilirsiniz.

Komando Online İndirin!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu