Tiktok Takipçi Satın Al

Klavyede Hızlıların Adresi: OnParmak.org

Klavyede hızlı olduğunuzu mu iddia ediyorsunuz? O zaman sizler için tanıtacağımız bu sitede kendinizi test etmelisiniz…

Klavyelerin önemini sizlere daha önceki makalelerimizde bahsetmiştik. Bugünde klavyelerin büyük rol oynadığı, bazılarımızın mesleklerine sahip olabilmeleri için geçmeleri gereken engellerin başında gelen klavye hız testlerinden ve klavye hız testi sitelerinden birisi olan onparmak.org sitesinden bahsedeceğiz.

Öncelikle anlatıma geçmeden hangi çeşit klavye kullanacağımızı iyi bilmemiz gerekiyor. Q veya F klavye çeşitlerinden birisini seçiyoruz. Ağırlıklı olarak Q klavye kullanıldığınıda sizlere söylemek isterim. Bunun dışında dağınık olarak mı klavye öğrenmek istediğinize yoksa on parmak klavyemi öğrenmek istediğimi seçiyoruz.

On parmak klavye yazmak öğrenmek ister misiniz?


Klavyede Hızlıların Adresi: OnParmak.org

Sizlere tavsiyemiz on parmak klavye öğrenmenizdir. İleride katiplik yapmayıda düşünüyorsanız on parmak klavye şart diyebilirim.Dağınık klavye öğrenmek istiyorsanız yapacağınız etek şey klavyenizle bol bol metin yazmanızdır. Metin yazdıkça hızlanmaya başlayacaksınızdır. onparmak klavye öğrenmek istiyorsanız onparmak.org sitesine girererk blog kısmındaki makaleleri okuyarak öğrenmeye başlayabilirsiniz. Bunun dışında youtube gibi platfformlarda eğitici videolarda mevcut onlarada bakabilirsiniz.

Gelelim asıl konumuza. Klavyemizi öğrendik. Şımdı kendimizi daha önce görmediğimiz makalelerde test etmeye. İlk olarak onparmak.org sitesine giriyoruz. Sonrasında klavye hız testlerimize başlıkyoruz. Sonuçları diğer üyelerle karşılaştırıyoruz ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. OnParmak.org içerikler klavye kullanımınızı geliştirmeniz için özel olarak hazırlanmıştır. Hızlı klavye kullanmaya yeni başlıyorsanız derslere katılarak önce harf harf daha sonra kelime kelime alıştırmalar yapabilirsiniz. Her ders sonunda hız testine katılarak gelişiminizi görebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu