Tiktok Takipçi Satın Al

KiviHost ile En Uygun Fiyatlara Hosting Fırsatı

Hosting internette girdiğiniz sitelerin çalışmasını sağlayan 7/24 çalışma mantığı ile çalışan bilgisayarlardır. Oluşturulan web siteler temelde sayılar ve belgelerdir.


Site içerisine yüklenen tüm belgeler bir hosting sunucularında depolanır ve yedeklenir. Böylece her bir ziyaretçi siteyi ziyaret ettikçe içerisindeki belgelere ulaşabilir.

7 gün 24 saat hizmet veren hostingler aslında web siteniz için bir sunucu sağlar. Bilgisayarda ya da telefonda bulunan depolama alanı gibi web siteniz için bir depolama alanı oluşturur.

Ayrıca firma veya kişisel kullanım için ihtiyaç duyduğunuz mail adreslerinin herkesçe erişilebilir olması için bir hosting alanına ihtiyacınız vardır. İnternet dediğimiz ise bu taraz bilgisayarların birbiri ile haberleşmesidir diyebiliriz. Belgeler, resimler ve mailler bu bilgisayarlar arasındaki haberleşme sayesinde birbirine gönderilir.

Neden Bir Hosting Hizmetine İhtiyacınız Var?

Hosting hizmetini tercih etmeniz için belirli başlı nedenler vardır;

 • Normal kullanılan bilgisayarlar web siteler için depolama hizmeti veremez. Web sitenizin diğer kullanıcılar tarafından ulaşılabilir olması için bir hostinge ihtiyacınız vardır.
 • Firma veya bireysel kullanım için kullandığınızı mail (mail@alanadi.com gibi) adreslerinizi çalışması için web hosting alanına ihtiyacınız vardır.
 • Hostingler yalnızca depolama işlemini gerçekleştirmez, aynı zamanda tüm verilerinizin saklanmasını da sağlar. Böylece ileride siteniz ile ilgili oluşan sorunlarda yeniden yükleme yaparak sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.
 • Hizmet alacağınız hostinglerin yanında bir diğer hizmetlerden de yararlanarak web sitenizi güvence altına alırsınız.
 • Hostingler 7/24 hizmet sağladığı için web siteniz her zaman aktif olacaktır.

KiviHost ile En Uygun Fiyatlara Hosting Fırsatı

Sizlere Sunulan Hosting Türleri Nelerdir?

Kivi Host sizlere 3 farklı kategoride full donanımlı hosting hizmeti sunuyor.

 • Bireysel hosting: Özellikle blog ya da e-ticaret sitesine sahip olmak isteyen kişilerin tercih ettiği hostinglerdir. Bu hostinglerin içerisinde sınırsız e-posta, sınırsız SSD, sınırsız SSL sertifikası ve birçok farklı özellik bulunur. Buradaki paketler genelde düşük bütçeli web siteleri için tercih edilebilir.
 • Kurumsal hosting: Kurumsal hostingler genellikle kurumsal nitelik taşıyan şirketler tarafından kullanılıyor. SSD disk, sınırsız trafik, 4 Core CPU gibi özellikleri içeren hostingler vardır. Buradaki paketleri genelde daha yoğun çalışan web siteleri için tercih edilir.
 • Bayi web hosting: Bayi web hostingleri paylaşımlı hostinlerdir ve siteler arasında belge paylaşımı yapılabilir. Özellikle birden fazla web siteye sahip olan kişilerin kullanması gerekir. Bayi hosting ile kendi hosting firmanız olmadan bu alanda hizmet vermenizi sağlayabilir. Genelde web yazılım ve tasarım işleri yapan kişi veya firmalar tarafından kullanılır.

Hosting Hizmetinin Yanında Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?

Sizlere sunulan hosting hizmetlerinin yanında firmamız bu hizmetleri de içeriyor;

 • Domain: Domain, web sitenizi oluşturduğunuz linktir. Örneğin www.domain.com bir domaindir.
 • Sunucu: VDS ve Dedicated sunucu hizmetimiz ile web sitenizi yayınlayabileceğiniz sunucuları sunuyoruz.
 • SSL: SSL sertifikası site içerisindeki güveni sağlamak için son derece önemlidir. Web siteniz için en güncel hızlı SSL sertifikalarını hizmetimizde barındırıyoruz.

Tüm bu hizmetler ve daha fazlası www.kivihost.com adresinde sizleri bekliyor.

KiviHost ile En Uygun Fiyatlara Hosting Fırsatı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu