Tiktok Takipçi Satın Al

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2020

Vodafone bedava internet kampanyaları sayesinde ücretsiz olarak daha fazla internet kazanma hakkı yakalayabilirsiniz.


Operatörlerin mevcut abonelerini korumak veya yeni müşteri kazanmak için sunduğu kampanyalar sayesinde siz de kazanmaya devam edebilirsiniz. Türkiye pazarının öncü operatörlerinden olan Vodafone kullanıcısı iseniz şu kampanyalara kulak vermelisiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone kullanıcıları Vodafone yanımda uygulamasını mutlaka indirmelidir. Çünkü bu uygulama sayesinde size sunulan fırsat ve avantajlara sahip olabilirsiniz. Uygulamada bulunan arkadaşlarını davet et ile ayda 3 GB olmak üzere toplam 9 GB kazanabilirsiniz. Teklifi kabul eden arkadaşın da seninle birlikte 9 GB internet kazanabilirsiniz. Sevdiklerini vodafonelu yap ile 30 GB kazanabilirsiniz. Ayrıca Vodafone çarkını çevirerek 5 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone E-Fatura ile Bedava İnternet Kazanın

Vodafone bedava internet kazanmak isteyenler aynı zamanda doğaya katkı sağlayabilirler. Faturalarınızı kağıt kullanmadan e-fatura olarak alabilirsiniz. E-faturaya geçen abonelere 1 GB internet hediye edilecektir. E-fatura sayesinde faturalar SMS olarak gelir. E faturaya geçmek ve bedava internet kazanmak için EFATURA boşluk e posta adresini 7000 numarasına mesaj gönderin.

Vodafone Freezone ile Bedava İnternet Kazanın

26 yaş altı kişilere özel olan Vodafone Freezone sayesinde gençler daha fazla internet kullanabilecektir. Bedava internet kazanmak için aylık olarak 30 TL üzerinde yükleme yapılması yeterlidir. Bu yüklemeyi yapan tüm Freezone aboneleri ayda 2 GB bedava internet kazanacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2020

Bedava 8 GB Kazanma Şansı

Vodafone tarafından ilk ay denemek üzere aylık 8 GB bedava internet verilecektir. Deneme paketi olduğu için ilk ayki kullanımdan sonra paketi iptal etmek gerekir. Aksi takdirde diğer ay faturanıza 8 GB ücreti yansıtılacaktır. Deneme paketi olduğu için her abone yalnız bir kere bu kampanyadan yararlanabilecektir. Paketin yenilenmesine 1 gün kala iptal etmeniz gerekir.

İlk kez Vodafone bedava 8 GB kullanacak olan abonelerin kayıt olması gerekir. SUPER2GB YAZARAK 3636 mesaj göndermek gerekir. Paketi kullandıktan sonra iptal etmek içinse ABONE SUPER2GB yazıp 3636 numarasına mesaj göndermelisiniz.

Vodafone bedava internet kampanyaları sayesinde daha az ücret ödeyerek daha fazla internet kullanabilirsiniz.

Kaynak: https://www.bedavainternet.info/

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu