«
  1. Ana sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri
  3. Karşınızda Kırmızı iPhone X (VİDEO)

Karşınızda Kırmızı iPhone X (VİDEO)

Karşınızda Kırmızı iPhone X (VİDEO)

Kırmızı iPhone X nasıl olurdu? İşte bu sorunun cevabı videolu bir şekilde cevaplanmış durumda. Apple, AIDS ile mücadele kapsamında üretilen Product Red ürünlerine geçtiğimiz gün kırmızı iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerini ekledi. Ancak kırmızı iPhone X’dan henüz ses yok.

Apple’ın amiral gemisi olan iPhone X modelinin kırmızı versiyonu merakla bekleniyor. Product Red iPhone X için bir konsept videosu yayınladı. Kırmızı iPhone X’de çok şık durduğunu söylemek gerek. YouTube’da Concept Creator adındaki bir kanal iPhone X’in kırmızı konsept videosunu hazırlamış.

[ilgiliicerik icerik_id=”15041″]

iPhone X’in arka tarafı bildiğiniz üzere cam kaplama, kırmızı rengin cam yüzeyde oldukça şık durduğunu söylemek gerek. Sadece uzay grisi ve gümüş renk seçenekleri yer alan iPhone X’un maalesef ki kırmızı rengi gelmeyecek gibi görünüyor. Ancak Apple’ın aniden çıkarabileceğini de unutmayın derim. Son olarak iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin Türkiye‘de 13 Nisan‘da 64 GB ve 128 GB sürümleri satışa sunulacağının altını çizelim. Hemen aşağıdan kırmızı iPhone X modelinin videosunu izleyebilirsiniz


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *