Honor Play 4X Modeli İçin 5 Yıl Sonra İlk Güncelleme! - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Honor Play 4X Modeli İçin 5 Yıl Sonra İlk Güncelleme!

Honor Play 4X Modeli İçin 5 Yıl Sonra İlk Güncelleme!

Honor Play 4X modeli piyasaya çıkalı tam 5 yıl oldu. Honor, 5 yılın ardından Honor Play 4X modeli için bir güncelleme yayınlandı.

Güncellemeler söz konusu olduğunda, Android telefonlar iPhone’ların ardında kalıyor. Pek çok üretici, özellikle giriş ve orta seviye cihazları başta olmak üzere çoğu model için ilk piyasaya çıkış tarihinin ötesine geçmektedir.

Ancak, genellikle bazı istisnai durumlar vardır. Bunlardan biri Ekim 2014’te piyasaya sürülen ve yakın zamanda bir güncelleme alan Honor Play 4X modeli oluyor.

5 yılın ardından ilk güncelleme

Honor Play 4X Modeli İçin 5 Yıl Sonra İlk Güncelleme!

Changan Digital King adlı bir kullanıcının Weibo yayınına göre, Honor Play 4X kısa süre önce Çin’de bir güncelleme aldı. Bu sadece 57.74MB boyutunda olan küçük bir güncelleme ve kaba bir çeviri bir özellik için bir optimizasyon olduğunu söylüyor. Güvenlik güncelleştirmesi yoktur ve Android sürümü hala değişmemiştir.

Eski model olan Honor Play 4X, kalın çerçeveleri ve kapasitif düğmeleri olan 5.5 inç 720 x 1280 ekrana sahiptir. 1GB RAM ve 8GB genişletilebilir depolama ile eşleştirilen Kirin 620 işlemci tarafından desteklenmektedir. 13MP arka kamera ve 5MP selfie kamerası var. Ayrıca 3000mAh bataryaya sahiptir. Açıldığında, Android 4.4.2 Kitkat’ı kutudan çıkıyordu.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Motorola’nın Yeni Telefonu Sızdırıldı: Blackjack!

Hüseyin Ceylan

Blockchain Türkiye Platformu İlk Meyvelerini Verdi

Buğra Noyan

Amerika’nın 87 yenilikçi mühendisi arasına Türk Bilim İnsanları Katıldı

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.