Tiktok Takipçi Satın Al

Kingston 2024 Mini Dragon USB Flash Sürücü

Kingston, her yıl Kingston flash sürücülerinin Mini Koleksiyonu’na eklemeler yaparak geleneksel hale getirdiği etkinlik kapsamında 2024 Mini Dragon USB Flash Sürücüsü’nü tanıttı. Koleksiyon, her yılın Çin zodyağı işaretini içeriyor ve 2024 yılı için bu işaret Ejderha. Flash sürücüsü, 200MB/s okuma ve 60MB/s yazma hızlarına sahip USB 3.1 Gen1 arabirimini kullanıyor. Sadece 128GB kapasitede sunulan ürün, 5 yıl garanti ile destekleniyor. Kevin Wu, Kingston’ın APAC bölgesinin Satış/Pazarlama ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı, “Kingston olarak, ürünlerimiz ve çözümlerimiz aracılığıyla değerli anıları koruma konusundaki bağlılığımızı sürdürüyoruz.” dedi. “Yıl sona ererken ve bir sonrakine adım atarken, Mini Dragon USB Flash Sürücüsü’nün herkesi unutulmaz yeni bir maceraya teşvik edeceğini umuyoruz. Unutmayın, ‘Kingston her adımda sizinle’.” şeklinde konuştu.

Kingston 2024 Mini Dragon USB Flash Sürücü


Kingston 2024 Mini Dragon USB Flash Sürücüsü, sevimli tasarımı ve işlevselliğin mükemmel bir birleşimi olarak tanıtılıyor. 2024’ün vazgeçilmez cihazı ve hareket halinde olanlar için ideal bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor.

Temel Özellikler

  • Sınırlı Sayıda Üretim ve Seçilmiş Tasarım
  • USB 3.2, 200MB/s Okuma
  • Taşınabilir ve Anahtarlık Halkası ile Kullanımı Kolay
  • Darbelere Dayanıklı
  • 128GB Yüksek Kapasite
  • 5 Yıl Garanti

Ürün Şu Anda Sadece Belirli APAC Ülkelerinde Satışta

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu