Tiktok Takipçi Satın Al

Kingdom Hearts 3 Güncellemesi Sora’nın Tekrar İkili Kullanmasına İzin Verecek

Görünüşe göre Kingdom Hearts 3’te yapılacak bir güncelleme Sora’ya üç yeni form verecek.

Sadece bu değil, aynı zamanda üçüncü ve son form Sora’ya tıpkı Kingdom Hearts 2‘de olduğu gibi Keyblades’i tekrar çift kullanma yeteneğini verecektir.


İki veya daha fazla Keyblades’i aynı anda kullanabilme kavramı, hayranların övgü yaptığı Kingdom Hearts 2’nin birçok özelliğinden biriydi. Sora, başka bir bireyin Keyblade (ler) ini dönüştürerek ya ikinci bir Keyblade çağırabilir ya da kendi anahtarının yanında kullanabilir. Ancak yeteneğin popülaritesine rağmen, şimdiye kadar Kingdom Hearts 3‘e girmedi.

Kingdom Hearts 3 Güncellemesi

Resmi Kingdom Hearts Twitter hesabından alınan son tweet’e göre, Re: Mind’in yayınlanmasından önce gelen yeni bir güncelleme Sora’ya  “Double Form” adı verilen yeni bir dönüşüm sağlayacak.

Tweet, formu iki farklı görüntü ile gösterir. İlkinde Sora, Genç Xehanort’a karşı bir saldırı başlatır. İkincisi, Sora , sırasıyla en iyi arkadaşları Kairi ve Riku’yu temsil eden iki Keybaldes olan Yeminli ve Oblivion’u çağırırken moda girer.

İlgili Makaleler

 

Sora’nın Tekrar İkili Kullanmasına İzin Verecek

Formun KH2’ye çok sayıda geri çağrısı var gibi görünüyor . Örneğin, Sora’nın ilk görüntüde başlattığı saldırı , KH2 Final Mix’te Roxas’a karşı kullandığı bir tekniğe çok benziyor , bu da Oatkeeper ve Oblivion’u tekrar tekrar Roxas’ı her açıdan şişirmeleri için ışınladı.

Formun siyah beyaz boyama, ona bağlı iki Keyblades birlikte aynı zamanda onu anımsatan yapmak  KH2 ‘ın Final Formu. Sora’nın Nihai Formu, Final Form’un Kingdom Hearts 3’ün halefi gibi görünüyordu , ancak Double Form, Sora’nın Oathkeeper ve Oblivion’u kullandığını gördüğünden, güncellemesi ile geldiğinde onur alacak gibi görünüyor.

Kingdom Hearts 3 Güncellemesi Sora'nın Tekrar İkili Kullanmasına İzin Verecek

Bu formu tanıtan tweet, güncellemenin tam olarak ne zaman geleceğini duyurmadı, ancak Re: Mind’in “lansmanından önce” iddiasında bulundu , bu yüzden yakında olmalı. Söz konusu Keyblades göz önüne alındığında, formun Yeminli ve Oblivion güncellemesiyle birlikte geleceğini söyleyebiliriz.

Kingdom Hearts III, PlayStation 4 ve Xbox One için Square Enix tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir 2019 aksiyon rol yapma oyunudur. Kingdom Hearts serisindeki onikinci bölümdür ve orijinal oyundan başlayarak “Karanlık Arayıcı destanı” arsasının bir sonucu olarak hizmet eder.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu