Tiktok Takipçi Satın Al

Kendi İçinde Kulaklığa Sahip Maske Duyuruldu!

Yerleşik kulaklıklı ilk maske ortaya çıktı

Yerleşik kulaklıklı ilk maske ortaya çıktı. O korur patojenler, alerjenlere, tahriş edici karşı ve müdahale olmadan telefonda müzik veya konuşma duymalarına yardımcı olur.

Maskfone cihazı, geliştiricilere göre, “yerleşik kablosuz kulaklıklara sahip dünyanın ilk yüz maskesidir. Kullanıcının yabancı cisimleri solumasına karşı korunmasına yardımcı olur. Bunlar patojenler, alerjenler ve tahriş edici maddeleri içerebilir. Maske, havadaki olası COVID-19 patojenlerine ve Çin gibi ülkelerde yaygın olan kontaminasyona karşı optimum koruma sağlar.


Maskfone, maskeli bir telefon kullanmanın kalıcı sorununu çözer. Mühendisler, kablosuz veya kablolu kulaklıklardan daha iyi çalıştıklarını not eder: sesleri boğuklaşır ve muhatap maske taktığınızı duymayabilir.

Maskfone, korumayı, rahatlığı ve teknolojiyi şık ve yüksek kaliteli tek bir pakette birleştiriyor. Yüz için bir maske görevi görür ve gerekli korumayı sağlar, ancak kesintiye uğramamanıza ve sürekli iletişim halinde olmanıza izin verir.

Şirket ayrıca, pandeminin maske takmayı her zamankinden daha önemli hale getirdiğine dikkat çekti. Patojenler uzun süre havada kalabileceğinden maskenin her zaman takılabilmesi çok önemlidir. Yeni cihaz, bir aramayı cevaplamak veya müzik dinlemeye başlamak için maskenin çıkarılması gereken durumlardan kurtulmaya izin verecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

  1. bu ürün satışa başlamış bile 🙂 kunduz sitesinde ama dolarla karşılaştırıldığında fiyatı uygun bence

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu